28:23
(13:11)
Máme tu konec. Chorvatsko potvrdilo úlohu mírného favorita a nakonec vítězí nad Německem jasným poměrem 28:23. Chorvati prohrávali pouze na začátku utkání, ovšem poté otočili na 7:6 a od této doby ani jednou neprohrávali. Svůj rozhodující náskok si vytvořili v polovině druhé půle a ten už nepustili. Němci tak budou bojovat o 7. místo, Chorvatsko o pátou pozici. O jejich soupeři se rozhodne v následujícím utkání mezi Slovinskem a Dánskem. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne, srdečně Vás zvu ke sledování prvního semifinálového duelu mezi Katarem a Polskem. Brzy na viděnou.
29:31
(13:16)
První semifinále je u konce! Házenkáři Kataru sice prohrávali prvních patnáct minut, pak ale zabrali a udržovali konstantní vedení. Poláci se ve druhém dějství dotáhl na rozdíl maximálně dvou branek a nakonec o dvě branky také prohráli. Katar je tak poprvé v historii světového šampionátu ve finále a tam vyzve v souboji o titul vítěze duelu Francie – Španělsko. Poláci budou hrát o 3. místo a čeká je nesmírně těžká úloha. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
36:33
(19:15)
Dánové si dlouho drželi vedení a nakonec si jej také udrželi. Slovinsko dostalo dvě červené karty a nestihlo se na soupeře dotáhnout, Dánové zaslouženě vítězí.
22:26
(14:18)
To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.