32:28
(14:15)
Libor Hrabal, trenér TJ Cement Hranice: "Myslím si, že jsme dnes velmi dobře začali. Dostali jsme se do pohodového vedení 8:3. Poté jsme si nejspíš mysleli, že to půjde samo. Vyslali jsme zbytečně dvě nesmyslné střely a Frýdek-Místek se z toho chytl a dostal do hry. My jsme se k ničemu nedostali a proto taky posledních deset minut prvního poločasu bylo z naší strany katastrofické. Ve druhém poločase nám nezbylo ni jiného, než zabojovat. Sice jsme vybojovali pár balónů, ale nedařila se nám proti osobní obraně hostů. Do příštích zápasů budeme muset nad tady tím něco vymyslet. Zaplať pánbůh, že v závěru utkání se objevily některé věci,po kterých rozhodčí hosty vylučovaly. Díky tomu se nám to podařilo otočit. Kdyby to nebylo, tak bychom to měli určitě hodně těžké."

Aleš Chrastina, trenér SKP Frýdek Místek: "Dnešní utkání se mi nehodnotí příliš dobře. Myslím si, že dnes nevyhrál lepší tým ale ten šťastnější."
28:17
(13:8)
Aleš Babák, trenér HBC Ronal Jičín: "Zasloužené vítězství Karviná, my jsme se drželi pouze 45 minut. Rozhodujícím prvkem bylo to, že jsme neuhlídali Veřminovského s pivotem, to byl hlavní faktor. Poté nám ještě docházeli síly, což se ukázalo naplno na konci utkání. Domácí toho nakonec využili na navýšení vedení na konečných 11 branek."
39:22
(20:10)
Utkání končí dle očekávání pohodlnou výhrou domácího Talentu v poměru 39:22. Pro dnešek se s vámi loučím a přeji hezký zbytek neděle.
26:26
(16:13)
Utkání nakonec končí nervydrásající remízou 26:26. Zubří dokázalo ve druhém poločase vyrovnat, ale vypadalo to, že zvítězí Kopřivnice. Nakonec doslova v posledních vteřinách Zubří vydolovalo remízu!