34:21
(16:9)
Úvodní semifinálové klání mezi týmy SSK Talent M.A.T. Plzeň a TJ Cement Hranice je tedy úspěšně za námi. První důležitý bod v sérii si připsali západočeští házenkáři, kteří nakonec dokázali zvítězit 34:21 . Další duel je na programu již zítra od 16:15, tak si ho rozhodně nenechte ujít!
U příštího přenosu se bude opět těšit Jan Picka, děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek slunečné soboty!
23:18
(7:10)
To je ode mne pro dnešek z lovosické haly Chemik s konstatováním výhry Lovosic vše. Domácí celek po prvním poločase prohrával ale ve druhém poločase se jeho hra zvedla a dokázali Frýdek-Místek přestřílet. Druhý zápas nás čeká za týden na půdě moravskoslezského celku. Přeji příjemný zbytek sobotního večera, a u dalšího nejen házenkářského on-line přenosu, na počtenou.
14:00 (5. - 8., série 0:1)
28:30
(16:17)
po s.h.
Je za námi hodně vyrovnané utkání mezi Plzní a Veselím, které nakonec ve prospěch hostů rozhodly sedmimetrového hody, po vyrovnání v poslední vteřině utkání. Hodně krutá porážka pro domácí házenkářky, které hrály hodně sympaticky.
34:24
(17:13)
Aj druhý semifinálový zápas vyhrávajú domáce hádzanárky, tentoraz výsledkom 34:24!
18:00 (5. - 8., série 0:1)
23:29
(10:15)
Ondřej Václavek, trenér Sokola Písek: „Do dvoj/troj zápasu jsme vstupovali, že jsme mohli překvapit. Soupeř si na začátku utkání vytvořil náskok a ten si držel po celé utkání. Dnes jsme naneštěstí nepřekvapili, i když jsme k tomu měli blízko.“
20:21
(6:11)
Ohlasy trenérů po utkání:

Ján Beňadík (DHC Sokol Poruba): Jsem rád, že jsme konečně hráli v druhém poločase házenou. Zápas jsme zdramatizovali a ještě v posledním útoku jsme měli šanci na remízu. Nevyšlo nám to, ale jednoznačně jsme ukázali, že šance, které si vypracujeme a proměníme je, tak můžeme porazit každého. Ať je to Most nebo kdokoliv jiný a děvčata to snad pochopily. Musíme další zápas vyhrát, nic jiného nám nezbývá a já doufám ve čtyři stejné druhé poločasy, které jsme dnes předvedli.

Peter Dávid (DHK Baník Most): Zažili jsme neskutečně dramatické utkání, kompliment pro oba týmy. Soupeř se ve druhém poločase vrátil do utkání, nikdy se v zápase nevzal. Věřili své síle a náš fantastický první poločas během nějakých dvanácti minut vygumovali. V závěru rozhodlo jednoznačně naše štěstí, ale pokud vedeme necelé dvě minuty před koncem o tři branky, měli bychom to trochu lépe ukočírovat. Udělali jsme ovšem dvě technické chyby a soupeř je využil. Jsem rád, že jsme utkání zvládli a po trapasech doma s Michalovcemi a na Slavii jsme potřebovali velký úspěch a ten se dostavil. A pokud chce Ján zažít v Mostě čtyři druhé poločasy, tak já chci zase dva první poločasy.