36:19
(17:10)
Pro dnešek je to z házené z Plzně všechno Děkujeme za pozornost a příští týden ve středu 5. října od 17:00 opět na shledanou.
23:27
(12:16)
Sokol Písek – HK Slovan Duslo Šaľa 23:27 (12:16)
Nejvíce branek: Bullová 4, Palasová 3/2, Součková 3 – Pócsíková 5, Bujnochová 5, Veselková 4/3. Rozhodčí: Opava, Válek.. Sedmimetrové hody: 2/2 – 3/3. Vyloučení: 4:4.
20:27
(9:13)
Házenkářky Olomouce hrály s protivníkem vyrovnanou partii v prvním poločase do asi 25. minuty, kdy se s pražským celkem přetahovaly o vedení v zápase. Avšak vinou několika vyloučení a neproměnění vyložených šancí jím soupeř odskočil na čtyři góly. Naděje na dobrý výsledek stále žily díky brankářce Raškové, která předvedla spoustu skvělých zákroků, na druhé straně zachytala výborně i Hillebrandová, která vystřídala v brance Kudláčkovou.

Ve druhé půli se domácím už nepodařilo otočit stav zápasu, Slavistky ještě navýšily skóre. V poslední vteřině se trefila Svobodová.
21:20
(11:10)
HK Slavia Partizánske – SHK Veselí n.M. 21:20 (11:10)
Nejvíce branek: Michnová 7, Szökeová 5, Hollá 4 – Šustková 6, Soldánová 4, Olšovská 4. Sedmimetrové hody: 1/0 – 1/0. Vyloučení: 1:3.
39:14
(19:8)
Zápas končí jednoznačnou výhrou domácích házenkářek, které od začátku utkání měly duel pod kontrolou a prostě jednoduše řečeno – bez problémů vyhrály tento mač. Ve druhém poločase už se střetnutí pouze dohrávalo a bylo jen otázkou, jakou konečnou podobu bude mít skóre. O vítězi bylo dávno jasno. Poruba tedy poráží ŠKP Bratislava 39:14. Díky za pozornost a hezký zbytek večera!
30:21
(15:10)
Trenér DHK Baník Most, Peter Dávid: "Očekávali jsme od Zlína velkou disciplínu. Měli velmi dobrou taktiku, počkali si na rychlé protiútoky a my jsme měli problémy dostat se do tempa. Podařilo se nám to zlomit až ve druhém poločase. Takové zápasy jsou pro nás vždy velmi těžké, jsme favorit a soupeř nemá co ztratit."

Trenér HC Zlín, Peter Sabadka: "Chtěl bych pogratulovat soupeři k vítězství. Vzhledem k tomu, v jak sestavě jsme přijeli, tak jsme s mistrem odehráli velmi dobrý zápas. Ve druhém poločase jsme se ještě dokázali dotáhnout na tři branky a bylo to otevřené, jen škoda, že nám chyběli dvě střední spojky a pak ke konci už jsme na tento post neměli koho prostřídat."