30:28
(17:11)
Hádzanári Tatrana Prešov si na svoje konto pripisujú druhé víťazstvo v tohtoročnej edícii Ligy majstrov. Podobne ako vlani zdolávajú Čechovských Medveďov, tentokrát po výsledku 30:28. V druhom polčase si síce zbytočne skomplikovali situáciu, ale napokon dotiahli zápas do úspešného konca. Najlepším strelcom zápasu sa stal Jakub Hrstka, ktorý premenil 9 zo svojich 11 pokusov. Veľmi dobrý výkon podal aj Oliver Rábek, ktorý zaznamenal sedem presných zásahov. S týmto radostným konštatovaním sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a prajem pekný deň
25:29
(9:15)
Je za námi odveta poháru EHF a hostující hráčky Metzingenu v ní prokázaly obrovskou kvalitu, Černí andělé sice vzdorovali srdnatě po celý zápas, ale dnešní soupeř byl vysoko nad jejich síly. Domácí se tak loučí s pohárem EHF a Metzingen´postupuje dále po výsledcích 20: 28 a 25:29.
31:29
(16:19)
Pro dnešek je to vše. Věříme, že jste si dnešní přenos užili. Děkujeme za pozornost, přejeme hezký zbytek dne a budeme se těšit u dalších textových přenosů! Krásný víkend!
27:22
(16:9)
Ode mě je to pro tento okamžik vše, budu se s Vámi těšit u dalšího textového přenosu.
24:29
(15:15)
Utkání mezi Litovlí a Brnem je za námi. Domácí Hanáci si na začátku druhé půle vypracovali náskok několika branek, hosté z Brna jej ale zvládli smazat a posléze skóre otočili ve svůj prospěch. Vedení si pak drželi až do závěrečné sirény, a to i přes pár velkých litovelských šancí na vyrovnání. Jihomoravany, kteří celkově zvítězili 29:24, v tomto duelu také hodně podržel gólman Jiří Bavlnka. Ten byl snad jejich nejlepším hráčem na palubovce.
Ode mne je to pro dnešek z Litovle vše, přeji Vám pěkný zbytek víkendu.
27:22
(14:11)
Pro dnešek je to z mužské české házené všechno. Děkujeme vám pozornost. Přejeme hezký zbytek nejen dneška, ale celého víkendu. Mějte se krásně!
32:25
(15:10)
HC ROBE Zubří – HCB Karviná 32:25 (15:10)

Házenkáři Zubří v domácím zápase proti týmu Karviné od prvních minut kráčeli za vítězstvím. Ujali se vedení a až do poločasu se drželi o pět branek před soupeřem. Ve druhé půli Karviná rozjetý domácí tým přibrzdila, dotáhla se dokonce na rozdíl jediné branky, závěr ale zase patřil Valachům, kteří si vzali zpět vysoký náskok a utkání v poklidu dovedli do vítězného konce.

Nejvíce branek: Hrstka 6, Douda 6, Šustáček 4, Nesvadba 4 – Mlotek S. 7, Monczka 6, Užek 4. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 2/1 – 3/2. Vyloučení: 5 (ČK Říha) – 3. Diváci: 1154.

Andrej Titkov, trenér HC ROBE Zubří: "Myslím, že jsme v dnešním utkání byli lepším družstvem. Nepovedl se nám pouze vstup do druhého poločasu, kdy jsme hosty nechali se vrátit do utkání. V závěru, i přes vyloučení lídra obrany Říhy, jsme si vybudovali dostatečný náskok, aby byl závěr utkání poklidný."

Alexander Radčenko, spojka HCB Karviná: "Neměli jsme dobrý vstup do utkání a celý první poločas jsme dotahovali náskok domácích. V závěru prvního poločasu jsme výtáhli agresivní obranu 2:4, která zastavila narůstání skoré ve prospěch domácích. Měli jsme také dobrý vstup do druhého poločasu, kdy jsme domácí domácí dokázali stáhnout na rozdíl jednoho gólu. Potom se však projevila větší vyrovnanost kádru domácích."
28:22
(16:9)
Sokol Písek – HK AS Trenčín 28:22 (16:9)
Nejvíce branek: Palasová 5/1, Součková 4, Jačková 4 – Blažeková 9/3, Zemanovičová 4, Žitňanová 3. Rozhodčí: Blanar, Haramul. Sedmimetrové hody: 2/1 – 3/3. Vyloučení: 3:1.
38:20
(15:9)
Dnešní utkání nabídlo mnoho pohledných akci, ale na druhou stranu i školáckých chyb. Domácí házenkářky byly v úvodu nervózní a soupeře pustily do lehkého vedení, z letargie se ale dostaly a převzaly roli favorita. Od druhé půle zápasu dominovaly a nakonec porazily svého soupeře o 18 branek. Jediným vážným incidentem byl pád slovenské házenkářky Šarišské, kterou musela odvézt sanitka. Doufejme, že bude brzy v pořádku.

Omluvte, prosím, také technické chyby, které postihly autora tohoto onlajnu v posledních deseti minutách zápasu. Zase někdy u házené nashledanou.