31:29
(14:15)
To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou!
27:26
(12:8)
Pražská Dukla to zvládla a mečbol ve čtvrtém finálovém zápase proměnila v mistrovské oslavy. Přestože se může zdát výsledek hodně těsný, domácí ve druhém poločase drželi klidné vedení a v poslední minutě už polevili a dovolili Plzni snížit. Dukla tak vrací Plzni loňskou finálovou porážku, a právě Plzeň tedy vystřídá na mistrovském trůnu!
17:00 (Finále ČR, série 1:0)
24:22
(10:11)
po s.h.
Fantastickou podívanou má za sebou pražský Eden, který byl svědkem vítězství slávistek. Ty po většinu doby s mosteckými hráčky prohrávaly, přesto vždy dokázaly srovnat a to i v závěru základní hrací doby, kdy Galušková srovnala vteřinu před koncem. Stejná hráčka se pak postavila i ke klíčovému sedmimetrovému hodu, který bez problémů proměnila. Slavia tak má před dvěma zápasy na severu Čech výhodu a k celkovému vítězství jí stačí už jen jedna výhra.
26:21
(11:10)
Halou se ozývá hlasité "Holky děkujem", které jasně patří domácím házenkářkám, ve stoje tleskající diváci oceňují skvělý výkon olomouckých házenkářek. Ty poprvé porazily ostravský celek v letošní sezoně a formu si načasovaly na ten správný okamžik.

O vítězství rozhodla první desetiminutovka druhé půle, kdy Ostravačky nedaly za celou dobu ani jednu branku. Dalším faktorem byla skvěle chytající gólmanka Rašková, která v důležitých momentech podpořila několika parádními zákroky své spoluhráčky.

Olomouc se tak ujímá v sérii vedení 1:0 na zápasy, hosté naopak budou chtít srovnat další týden na domácí palubovce, kde se jim v sezoně poměrně dařilo. Jisté je, že nás čeká ještě zajímavá série. Hanačky totiž dnes ukázaly, že tu bronzovou medaili prostě chtějí.