40:22
(21:8)
Další domácí zápas odehrají Lovosice proti Karviné na které se můžeme jen těšit. To je dnes ode mne z lovosické haly Chemik s konstatováním výhry Lovosic vše. Přeji příjemný zbytek sobotního večera a u dalšího textového, nejen házenkářského online přenosu, na počtenou.
27:27
(10:15)
Kopřivnice bere ze zápasu ve Strakonicích pouze bod a tohle musí být hodnoceno z pohledu hostů jakožto ztráta. Málem se opakoval scénář á la Zubří, kdy extraligový nováček mohl zcela překlopit utkání na svojí stranu. To ovšem odmítl svým trhákem v poslední minutě Hanus. Ale jinak obrovské srdce a nasazení v podání domácích hráčů, takže trenér Veřmiřovský bude (možná) mít ke své družině důrazný proslov po duelu.

V něm předvedl vynikající výkon Wildt a nutno podotknout, že mu hostování z Plzně může jen a jen prospět. Na jihu Čech bude daleko více vytížen a souboje o záchranu jsou náročnější na psychiku než ty o titul. Stejně tak se prezentovala velice dobře další posila ze západu Čech Matoušík.
29:28
(13:18)
Pořádné drama sledovala nově zrekonstruovaná hala v Zubří. Domácí házenkáři vysoko prohrávali, utkání ale úplně otočili a nad Duklou o gól zvítězili.

HC ROBE Zubří – HC Dukla Praha 29:28 (13:18)

Zásadní obrat dokázali házenkáři Zubří. Po přesunu z rožnovského azylu do vlastní domácí haly jim vůbec nevyšel úvod zápasu, když Mubenzem pět minut před poločasem zvyšoval náskok Dukly na sedm branek (10:17) a domácí korigovali na poločasový pětibrankový rozdíl až těsně před přestávkou. Začátek druhého poločasu pak Zubřané ovládli a manko rychle stahovali. Vyrovnáno bylo deset minut před koncem a pak už se skóre tahalo. Tři minuty před koncem vedli Zubřané 29:28 a pak už se skóre nezměnilo. Zubřané poprvé doma bodovali po nejtěsnější možné výhře.
30:25
(14:10)
Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na shledanou.
25:29
(15:14)
Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký zbytek dne a u dalších on-line přenosů na počtenou.
27:23
(12:10)
To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
25:29
(11:16)
HK Gabor Bánovce nad Bebravou – Bemaco ŠŠK Prešov 25:29 (11:16)

Najviac gólov: Michnová 12/7, Srncová 4, Matušincová 2/1 – Čirčová 7, Šutranová 6/4, Ratvajská 5.

Sedemmetrové hody: 9/8 – 4/4. Vylúčenie: 2:6. ČK: Šutranová (BPR).

Rozhodca: Barbora Bočáková, Simona Klieštiková.