22:20
(11:10)
Je konec! Domácí dokázali obrátit skóre v první části a druhou část jej dokázali udržet. I přes mírný výpadek se jim podařilo vedení uhájit a připsat si dva body za výhru.
21:19
(10:10)
To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou!
25:27
(11:14)
Nové Veselí ani vteřinu neprohrávalo v Zubří a vítězí ve druhém kole házenkářské extraligy o dvě branky. Hosté vedli i o šest gólů v prvním poločase. Domácí poté ve druhém poločase přidali výrazně na agresivitě, vytáhli obranu zhruba k dvanácti metrům. Nové Veselí tak vsadilo několikrát na dohrávku do křídel. Do toho jej podržel dobře chytající Schams. Svěřenci kouče Hladíka tak mají po dvou kolech plný bodový zisk. V dalším kole přivítají na své palubovce Brno. Zubří čeká derby na půdě Kopřivnice.
35:26
(17:11)
Sokol Písek – Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. 35:26 (17:11)
Nejvíce branek: Šetelíková 10, Talafousová 6, Kubišová 4 – Matušincová 8/3, Obstová 4, Obstová 3. Rozhodčí: Šlezingr, Špunar. Sedmimetrové hody: 3/3 – 6/5. Vyloučení: 7:3.
27:27
(11:14)
Tak tohle byla pravá házenkářská bitva! Olomouc nakonec totiž dokázala v posledních sekundách utkání dotáhnout duel, v němž velkou část prohrávala, alespoň k remízovému konci. Michalovce si tak zapisují ve druhém kole MOL ligy lehkou ztrátu, s Olomoucí totiž pravidelně dokázaly vítězit. Hanačky naopak zůstávají stále neporaženy a po úvodních dvou kolech berou nečekaně tři body. Ode mě je to z Olomouce pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne.
23:32
(-:-)
Veselí nad Moravou v Prešove pohodlne víťazí o deväť gólov, Prešovčanky si na prvé body v sezóne musia počkať.