26:22
(11:10)
HCB Karviná – HC Prolet 62 26:22 (11:10)
Nejvíce branek: Zbránek 7, Monczka 6/2, Nedoma 5 – Vasilevski 4, Jovčevski 4, Andonovski 4. Rozhodčí: Ozren Backović a Mirko Palackoić (oba SLO). Sedmimetrové hody: 4/2 – 1/0. Vyloučení: 6:4. ČK: Solák (KAR). Diváci: 1020.
31:29
(13:13)
Ode mě je to pro dnešek všechno. Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
28:28
(14:18)
Dramatické utkání končí remízou 28:28. K vítězství byli dlouho blíže hosté, kteří většinu zápasu vedli. Na začátku druhé půle i o pět gólů, ale Brňané dokázali toto manko snižovat a pět minut před koncem šli dokonce po dlouhé době do vedení, které pak bylo i dvougólové. Frýdečtí házenkáři stačili vyrovnat a v poslední sekundě mohli dokonce rozhodnout, ovšem Mynář trefil z devítimetrového hodu jen tyč.
23:23
(17:10)
První poločas vyzněl jasně pro Jičín, když vedl o sedm branek. Hosté se však ve druhé části zápasu herně zvedli a dokázali duel nejprve srovnat a v závěru i otočit. Ondřej Šulc v poslední sekundě dostal k dispozici střelu ze sedmičky, kterou nakonec svému týmu vystřelil aspoň bod za remízu.
19:28
(12:11)
DHC Plzeň – HK Slovan Duslo Šaľa 19:28 (12:11)
Nejvíce branek: Mudrová 6/2, Bušauerová 2/1, Franzová 2/2 – Pócsíková 8, Takáčová 6, Némethová 4/1. Rozhodčí: Šlezingr David, Špunar Jiří. Sedmimetrové hody: 8/7 – 3/2. Vyloučení: 5:4.
24:16
(13:10)
DHK Baník Most – DHC Sokol Poruba 24:16 (13:10)
Nejvíce branek: Kovařová 6/1, Kostelná 6/4, Šustková 3 – Smetková 5/3, Revajová 3, Andrýsková 2. Rozhodčí: Bečička M., Horák J.. Sedmimetrové hody: 5/5 – 4/3. Vyloučení: 3:2. ČK: Andrýsková (PRB).
21:28
(12:12)
Bánovčanky nezvládli pasáž duelu medzi 46. až 56. minútou, kedy nestrelili ani gól a navyše sedemkrát inkasovali. To o všetkom rozhodlo. Bánovce nad Bebravou zostávajú posledné v MOL lige, Olomouc si pripisuje dva body po výhre na slovenskej pôde.