Z mé strany je to pro dnešek vše. přeji hezký zbytek večera a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů.
(12:15)
To je z dnešního přenosu vše, děkuji vám za jeho sledování a přeji příjemný zbytek sobotního večera. Budu se těšit u dalších přenosů.
24:22
(8:12)
Jak už jsme zmínili, tak Zubří ztratilo náskok čtyř branek z prvního poločasu. Ještě patnáct minut před koncem nic nenasvědčovalo tomu, že by mohlo být něco jinak. Pak ale se hostům přestalo dařit v koncovce a naopak domácí se rozstříleli. Po šedesáti minutách vyhráli o dvě branky 24:22. To je ode mě vše a přejí hezký zbytek večera.
30:30
(19:15)
Je konec. Druhý poločas měl dvě části, v tom prvním nejprve domácí drželi náskok, v tom druhém vedli hosté. Nakonec končí tento zápas remízou 30:30. To je ode mě vše a přejí hezký zbytek dne.
31:31
(14:15)
To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním remízy vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou!