Neproměněná penalta:
HC Viťaz Moskevská oblast: Náhradníci: Trenér:
HC SLOVAN Bratislava: Náhradníci: Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
HKM Zvolen: Náhradníci: Trenér:
HC Košice: Náhradníci: Trenér:
HC Olomouc: Náhradníci: Trenér:
HK DUKLA Trenčín: Náhradníci: Trenér:
HC Energie Karlovy Vary: Náhradníci: Trenér:
HC VERVA Litvínov: Náhradníci: Trenér:
HC Slavia Praha: Náhradníci: Trenér:
Rytíři Kladno: Náhradníci: Trenér:
SK Horácká Slavia Třebíč: Náhradníci: Trenér:
LHK Jestřábi Prostějov: Náhradníci: Trenér:
HC Dynamo Pardubice: Náhradníci: Trenér:
Banes Motor České Budějovice: Náhradníci: Trenér:
HC LERAM Orli Znojmo: Náhradníci: Trenér:
BK Mladá Boleslav: Náhradníci: Trenér:
HC Stadion Litoměřice: Náhradníci: Trenér:
HC Benátky nad Jizerou: Náhradníci: Trenér:
SK Trhači Kadaň: Náhradníci: Trenér:
HC Slovan Ústí nad Labem: Náhradníci: Trenér:
HC ZUBR Přerov: Náhradníci: Trenér:
AZ Havířov: Náhradníci: Trenér:
HK Poprad: Náhradníci: Trenér:
HK 32 Liptovský Mikuláš: Náhradníci: Trenér:
HC Řisuty: Náhradníci: Trenér:
HC Děčín: Náhradníci: Trenér:
HC Klatovy: Náhradníci: Trenér:
HC Baník Sokolov: Náhradníci: Trenér:
SKLH Žďár nad Sázavou: Náhradníci: Trenér:
Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Náhradníci: Trenér:
HC Frýdek-Místek: Náhradníci: Trenér:
Comarch Cracovia: Náhradníci: Trenér:
Berani Zlín: Náhradníci: Trenér:
HC Kometa Brno: Náhradníci: Trenér:
Polsko U20: Náhradníci: Trenér:
DRACI PARS ŠUMPERK: Náhradníci: Trenér:
Aksam Unia Osvětim: Náhradníci: Trenér:
HC RT TORAX Poruba 2011: Náhradníci: Trenér:
HC Litvínov: Náhradníci: Trenér:
Mountfield HK: Náhradníci: Trenér:
HC Dukla Jihlava: Náhradníci: Trenér:
EC Red Bull Salzburg: Náhradníci: Trenér:
HC Sparta Praha: Náhradníci: Trenér:
Vitória SC Guimarães: Náhradníci: Trenér:
GD Chaves: Náhradníci: Trenér:
FK Achmat Groznyj: Náhradníci: Trenér:
FK Krasnodar: Náhradníci: Trenér:
1. SC TEMPISH Vítkovice: Náhradníci: Trenér:
FbŠ Bohemians: Náhradníci: Trenér:
Höllviken IBF: Náhradníci: Trenér:
Floorball Köniz NLA: Náhradníci: Trenér:
FAT PIPE Florbal Chodov: Náhradníci: Trenér:
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Náhradníci: Trenér:
IBF Falun: Náhradníci: Trenér:
Thurgau: Náhradníci: Trenér:
ACEMA Sparta Praha: Náhradníci: Trenér:
EräViikingit: Náhradníci: Trenér:
Předvýběr.CZ Florbal MB: Náhradníci: Trenér:
Bulldogs Brno: Náhradníci: Trenér:
PSG Panthers Otrokovice: Náhradníci: Trenér:
Pixbo Wallenstam IBK: Náhradníci: Trenér:
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Náhradníci: Trenér:
SV Wiler-Ersigen: Náhradníci: Trenér:
Švédsko: Náhradníci: Trenér:
Česko: Náhradníci: Trenér:
Slovensko: Náhradníci: Trenér: