WTA Gstaad (Antuka)
0:0
před zápasem
Pro obě to bude první vzájemné utkání na okruhu. Sázkové kanceláře do role mírné favoritky staví českou tenistku. Jak zápas nakonec dopadne? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
0:0
před zápasem
Václav Šafránek

Na opačné straně se nachází tenista z podobné pozice světového žebříčku, kterým je Václav Šafránek. Tento čtyřiadvacetiletý hráč zatím nedokázal vyhrát žádný z turnajů ATP, dílčí úspěchy si odnesl pouze z okruhu Futures a challengerů. Na žebříčku ATP byl ve dvouhře nejvýše klasifikován v listopadu 2017 na 191. místě. Šafránek se celkem podíval na čtyři grandslamy, avšak ani v jednom nedokázal přejít přes úvodní kolo. Poslední účast je stará jen několik měsíců, dějištěm grandslamu byla Austrálie. Šafránek se nachází v podobné formě, možná i v trochu horší. Tento tenista totiž zvítězil pouze ve čtyřech z posledních deseti zápasů.
před událostí
Program turnaje
Úterý – 1. kolo dvouhry a čtyřhry (od 10:00)
Středa – 1. kolo dvouhry a čtyřhry (od 11:00)
Čtvrtek – 2. kolo dvouhry a čtyřhry (od 11:00)
Pátek – čtvrtfinále dvouhry, semifinále čtyřhry (od 11:00)
Sobota – semifinále dvouhry, finále čtyřhry (od 11:00)
Neděle – finále dvouhry (10:30)
0:0
před zápasem
Formát turnaje

Evropského šampionátu pro hráče do 19 let se už tradičně účastní sedm šťastných z kvalifikace a pochopitelně také pořádající země. Z obou čtyřčlenných skupin postupují dva týmy do semifinále, jehož vítězové bojují o zlato, zatímco poražení automaticky získávají bronzové medaile. Dva týmy, které letos obsadí ve skupině třetí místo, pak čeká vzájemná konfrontace o místenku na Mistrovství světa hráčů do 20 let 2019. Účast na něm budou mít zajištěnou i všichni čtyři semifinalisté.
0:0
před zápasem
Itálie

Na opačné straně se nachází reprezentace Itálie, která se na uplynulém mistrovství rovněž dostala přes první skupinovou fázi, ta druhá ale byla tou konečnou. Italové vstoupili do letošního ročníku velmi dobře, neboť s plným bodovým ziskem postoupili z první skupinové fáze. V té další a zároveň v té poslední se nacházela také reprezentace Česka, které se nakonec ocitla na samostatném chvostu tabulky. Italové nakonec ztratili body pouze v jediném zápase, avšak to na postup z prvního místa stačilo.
0:0
(-:-, -:-, -:-)
před zápasem
Ještě jednou vás vítám u přípravného utkání českých reprezentantů do dvaceti let, jenž se utkají se stejně starým výběrem Švýcarska. Téměř na rok přesně začne reprezentační dvacítka novou sezónu opět v Brně. V loňské sezóně národní výběr přehrál tým helvétského kříže v obou případech. V prvním utkání 4:1, ve druhém pak 3:1. V současné nominaci zažili loňské zápasy pouze Ostap Safin s Davidem Kvasničkou.

I letos je ve výběru hned několik hráčů, jenž byli v závěru června draftováni do NHL. Nejvýše draftovaným hráčem tohoto výběru je Jan Jeník, kterého si vybrala na pětašedesátém místě Arizona. V brankovišti se může představit Lukáš Dostál, jehož si vybral Anaheim. Trojlístek draftovaných uzavírá Jáchym Kondelík, toho si vybral na sto jedenáctém místě Nashville.
0:0
(-:-, -:-)
před zápasem
V tuto chvíli má Francie větší počet bodů, neboť má na svém kontě zatím dvě výhry. Český tým jednu výhru a jednu remízu. Oba týmy dosud odehrály utkání se stejnými soupeři – Švédskem a Švýcarskem. Trenér české reprezentace Pavel Würtherle očekává od duelu s tradičním soupeřem pro český tým běhavý, vyrovnaný hokej. Ale každý rok se týmy trochu mění, tudíž nelze přesně říct, co od nich čekat.
0:0
(-:-, -:-)
před zápasem
Dosavadní výsledky obou týmu

Argentina – USA 2:6 (6. Villagraová, 19. Bendinelliová – 6. Eraová, 13. a 26. Curtisová, 16. Bryantová, 23. Fryová, 25. Bryantová)

Itálie – Česko 0:5 (5. Čajanová, 9. Jančová, 20. a 40. Mrázová, 27. Flachsová)

Česko – Argentina 8:1 (7., 8. a 10. Mlýnková, 14. Vanišová, 17. Čajanová, 27. Kovářová, 36. a 40. Mrázová)

USA – Itálie 5:2 (7. Loyathová, 19. Bryantová, 35. McGovernová, 36. Gianninová, 39. Curtisová – 6. Toffanová, 26. Bisiová)