5:1
(2:0, 1:1, 2:0)
To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
1:2
6:1
3:6
2:6
Kateřina Siniaková zázračně otočila zápas proti Mandy Minellaové a po třech setech postupuje v Norimberku do druhého kola.

Česká reprezentantka měla mizerný start do zápasu, v úvodním setu si nepodržela jediný servis a po méně než půlhodině prohrála 1:6. Ani úvod druhého dějství nebyl z pohledu Siniakové optimální. Minellaová ale neproměnila ani jeden z pěti brejkbolů, naopak sama servis ztratila a poté už se nedokázala na Siniakovou dotáhnout. Ve rozhodující sadě už se dostala rodačka z Hradce Králové do pohody, odskočila soupeřce na 4:1 a zápas s přehledem dohrála při svém servisu.

Ještě dnes se Siniaková představí v zápase druhého kola proti vítězce duelu Kuzněcovová – Larssonová.
2:0
7:66
6:0
Madison Brengleová přehrála v osmifinále turnaje WTA v Norimberku Kristýnu Plíškovou ve dvou setech 7:6 a 6:0.

Česká reprezentantka nevstoupila do zápasu ideálně, velmi rychle prohrála už 0:4, následně ale také Brengleová dvakrát neudržela své podání a rozhodnout musel až tiebreak. V něm naopak vedle 4:0 rodačka z Loun, dva setboly ale neproměnila a tak se šance chopila zámořská hráčka. Ve druhém setu to byla jednoznačná záležitost, Plíšková kupila chybu za chybou a po neuvěřitelných čtrnácti minutách inkasovala kanára.

Na Brengleovou čeká ve čtvrtfinále vítězka duelu Larssonová – Siniaková.
0:0
před zápasem
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.
0:0
Povrch hraje jednoznačně pro českého tenistu. V loňském roce odehrál Rosol na antuce hned 56 zápasů, zatímco jeho soupeř ani jeden. Mírným favoritem je podle sázkových kanceláří i přesto Američan. Jak zápas dopadne? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
0:0
Český tenista Adam Pavlásek (24) je aktuálně 248. hráčem světového žebříčku ATP. Hraje pravou rukou a první kolo kvalifikace vyhrál v úterý 21. května s Američanem Harrisonem 2:1 na sety. Loni na French Open prošel celou kvalifikací až do druhého kola.

Francouzský tenista Geoffrey Blancaneaux (20) je na žebříčku na 424. pozici a v prvním kole kvalifikace zdolal rovněž ve třísetové bitvě 2:1 Itala Arnaboldiho. Loni na French Open vypadl právě ve druhém kole kvalifikace, dostane se letos dál, nebo skončí na stejné metě?
1:1
6:4
2:6
5:1
skreč 2
Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. Na viděnou.
0:2
5:7
0:6
Dnešní zápas je u konce. Po vyrovnaném prvním setu, kdy bylo k vidění hned devět ztracených servisů, nakonec zvítězila Kučová v poměru 7:5. Ve druhé sadě už nedala své soupeřce žádnou šanci na úspěch a uštědřila ji kanára, celkem hladce tak postupuje do 2. kola kvalifikace na French Open. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
2014 Plzeň x Sparta 1:1 (7:8 pen.)
2013 Jablonec x Mladá Boleslav 2:2 (5:4 pen)
2012 Sparta x Olomouc 0:1
2011 Olomouc x Mladá Boleslav 1:1 (3:4 pen.)
2010 Jablonec x Plzeň 1:2
2009 Teplice x Slovácko 1:0
0:0
(-:-)
1. poločas (41')
41  Tentokrát hostům rychlý brejk vyšel. Po několika prostrkávačkách upaloval vstříc brance domácích Váňa, vypálil, ale Luksch dobrým zákrokem podržel Dynamo.
0:0
Podzimni měření sil v Hulíně skončilo vítězstvím uničovských hráčů 2:0. Obě branky zaznamenal Aleš Krč. Předpověď počasí na středu nevypadá vůbecl slibně. Uvidíme co udělá s terénem slibovaný vytrvalý déšť.
0:0
Zdravím všechny fanynky a fanoušky belgické ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí KV Kortrijk a Sporting Charleroi.

Sporting Charleroi z posledních pěti zápasů bodoval ve všech, čtyři vyhrál a jednou remizoval. Poradil si se St. Truiden 2:0, Beerschot Wilrijkem 3:0, Westerlo 2:0 a Eupenem 2:0. Tým remizoval s Oostente 2:2.

KV Kortrijk z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři. Poradil si s Mouscronem 3:2, Waasland-Beverenem 2:1, Waregemem 5:0 a Cercle Brugy 4:0. Tým nestačil na St. Gilloise 0:2.

Jedná se o semifinále play-off ligy, vítěz zápasu nastoupí ve finále proti Antverpám.

0:0
Karviná je jednu výhru od titulu! Jestli chce Plzeň ještě zabojovat o mistrovský titul a vynutit si rozhodující duel na vlastní palubovce, musí dnes na půdě Baníku vyhrát. A to bude ohromně těžké, Slezané totiž proti Talentu ovládli posledních pět domácích zápasů!