6:76
6:2
1:6
Adam Pavlásek zvládl souboj hráčů z třetí stovky světového žebříčku proti Kennymu de Schepperovi ve třech setech!

Úvod první sady byl pořádně vyrovnaný. Až za stavu 3:2 z pohledu Francouze přišel Adam Pavlásek o své podání. Kenny de Schepper mohl dokonce doservírovat úvodní dějství do zdárného konce, ale to se mu vůbec nepodařilo. První set dospěl až do tiebreaku, který zvládl lépe český reprezentant. To druhá sada byla zcela v režii domácího hráče. Kenny de Schepper hned dvakrát prorazil Pavláskův servis a snadno si došel pro srovnání zápasu. To rozhodující sada byla úplně naopak. Právě na divokou kartu startující Francouz neudržel dvakrát své podání a velmi snadno přišel i o možnost postupu.

Ve druhém kole čeká na Adama Pavláska nasazená jednička García-López.
Víťaz: Julian Alaphilippe (Deceuninck–Quick-Step)
Julian Alaphilippe potvrdzuje neuveriteľnú formu. V priebehu predošlých desiatich dní ovládol klasiku Strade Bianche a pridal ďalšie dve etapové prvenstvá na pretekoch Tirreno Adriatico. Dnes využil kalkulovanie hlavných favoritov, ktorí začali šprintovať príliš neskoro. Peter Sagan napokon končí piaty, pretože sa cez neho dostali ešte Davide Cimolai, Elia Viviani a Clément Venturini. S tým konštatovaním sa s vami lúčim a pozývam vás sledovať aj zajtrajšiu záverečnú časovku.
probíhá (22:33)
22:33  Ještě si diváci prohlédnou highlighty z jeho úspěšné kariéry, ve které si zahrál i za Manchester United.
1:3
(0:2, 1:0, 0:1)
Ode mě je to v tuto chvíli již vše. Přeji příjemný zbytek večera a zítra v 19:00 se těším u druhého dílu série mezi Hradcem a Brnem na shledanou!
19:00 (ČF, série 1:0)
8:1
(1:0, 2:1, 5:0)
Ode mě je to pro dnešek z Home Monitoring Arény vše, hezký zbytek večera. Těšit se budu hned zítra u druhého čtvrtfinálového utkání mezi Plzní a Olomoucí. Na počtenou.
(0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemný vstup do nového týdne!
2:3
(0:2, 1:0, 1:0 - 0:0)
po s.n. (0:1)
Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci.
1:2
(0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!

před zápasem
A prokázala to i v říjnu, kdy na domácím ledě deklasovala Blesky 7:1. Jen těžké se ale dá očekávat, že by dnešní zápas dopadl podobným výsledkem. Přeci jen Tampa od října udělala neskutečný progres a stala se suverénem ligy.
0:0
VANCOUVER CANUCKS

Naděje Canucks na postup už je spíše v rovině utopie. Na Arizonu ztrácí svěřenci Travise Greenea už osm bodů a jejich forma z posledních týdnů nenapovídá tomu, že by se toto manko mělo nějak razantně snížit: z posledních deseti utkání urvali Vancouverští jen čtyři výhry. Ve zbytku sezóny se Canucks navíc budou muset obejít bez klíčového obránce Chrise Taneva. Jak se jim povede na ledě rozjetého Chicaga?

0:0
Půjde o souboj dvou týmů z opačných konců tabulky Západní konference. Zatímco Králové z Los Angeles jsou suverénně nejhorším týmem konference, Winnipeg kraluje Centrální divizi o bod před Nashvillem, který má ale již o dva zápasy více. Již demotivovaní Králové jdou od porážky k porážce a kdysi velmi silný tým již sezónu v podstatě zabalil... Duel s Winnipegem je třetím domácím soubojem v řadě, když v předchozích dvou Králové prohráli s Nashvillem 1:3 a s Floridou 3:4.
Naproti tomu Winnipeg má o co hrát, pokud chce pomýšlet na co nejlepší umístění před play off. Díky výhře v Los Angeles by navíc mohl bodově odskočit od svých pronásledovatelů v divizi, zejména Predátorům z Nashvillu.
0:0
Domácí hokejisté jsou v tabulce Západní konference na druhé pozici, bod ztrácí na Flames. Z posledních pěti zápasů vyhráli tři. Poradili si se St. Louis Blues 3:2 v prodloužení, Minnesotou Wild 3:0 a Winnipegem Jets 5:4. Tým nestačil na Floridu 2:4 a na Nashville 2:4.
2:1
(0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
To je ode mě vše, děkuji za pozornost a u dalších přenosů na počtenou! Mějte pěkný večer.
17:30 (ČF, série 2:1)
5:0
(1:0, 2:0, 2:0)
Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost.
18:00 (ČF, série 3:2)
2:0
(0:0, 0:0, 2:0)
Teď už je opravdu konec! Nitra poráží v pátém zápase Kaufland play-off Tipsport ligy Trenčín 2:0 a v sérii hrané na čtyři vítězná utkání se ujímá vedení 3:2. Po vyrovnaném průběhu se o všem rozhodlo až ve třetí třetině. Ve 45. minutě fauloval Mikula unikajícího Lantošiho a domácí dostali možnost jet trestné střílení. To Samuel Buček proměnil a právě on je tak autorem vítězného gólu tohoto utkání. Hosté se dnes totiž střelecky neprosadili, k čemuž jim nepomohla ani hra bez brankáře. Za tu je naopak v čase 59:14 ztrestal opět Samuel Buček.

Šesté utkání série se hraje ve středu od 18:00 na ledě Trenčína. Dukla bude odvracet vyřazení.
18:00 (ČF, série 2:3)
4:3
(0:1, 2:2, 1:0 - 1:0)
Z mé strany je to pro tuto chvíli už vše. Přeji hezký zbytek pondělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
1:2
(1:2)
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Slavie, která svého soupeře porazila poměrem 2:1. Domácí měli ve druhém poločasu více ze hry, avšak k vyrovnávací brance se zkrátka nedostali. Hned v úvodu ale mohl Slavii navýšit vedení Nabijev, což se ale nestalo. Následně Sparta také přidala několik slušných šancí, avšak Luka Radotić předvedl velice kvalitní výkon. Derby pražských S tak dopadlo lépe pro celek z Vršovic, naopak Sparta svým výkonem moc nepřesvědčila.
5:2
(5:0)
Zcela zaslouženě vyhrává tento zápas domácí celek, který tak získává do tabulky další body. Jablonec v tomto zápase mnoho velkých šancí neměl a hrubě se mu nepovedl první poločas.
2:1
(1:0)
To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Zase někdy na počtenou.
2:2
(1:2)
Utkání je u konce, Hradec remizoval v Budějovicích 2:2. Domácí začali zápas lépe, ale hostům se podařilo vyrovnat. Druhý gól hostů přišel v nastavení první půle, kdy po hodně přísné penaltě skóroval Zorvan. Po změně stran se Jihočeši snažili najít cestu za vyrovnáním, našli ji až v 84. minutě také po přísné penaltě. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek dne.
1:1
(1:1)
Zápas je ukončen. Ve druhé půli byl k vidění vyrovnaný fotbal. Chvílemi měl Zlín více ze hry, Brno zase mělo více ze hry v závěrečných minutách. Nakonec jsme se už změny ve skóre nedočkali a oba soupeři se spravedlivě rozchází smírně 1:1!
0:2
(0:0)
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 6:9. Rohy: 7:8. Ofsajdy: 6:5. Fauly: 10:14.
21:31
(10:15)
TJ Sokol Nové Veselí – SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň 21:31 (10:15)
Nejvíce branek: Dodica 5/3, Ptáčník 4, Štohanzl 3 – Tonar 7, Šindelář 5, Chmelík 3. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 4/3 – 1/1. Vyloučení: 2:2.