před zápasem
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.
0:0
Z kabiny Vítkovic

Vítkovičtí zažívají zvláštní období. Přestože z posledních deseti zápasů dokázali pouze jedinkrát vyhrát za tři body, nemohou říct, že se jim nedaří. Dokáží totiž vyhrávat remízové zápasy. Z posledních deseti utkání hned šest skončilo po šedesáti minutách nerozhodným výsledkem a svěřenci trenéra Petra následně v prodloužení či nájezdech dokázali pětkrát zvítězit. A to včetně posledních dvou utkání, kdy Ostravané prohrávali o tři (s Kometou), resp. o dva (s Pardubicemi) góly a oba zápasy měly podobný scénář – na vyrovnání se gólem ze hry podílel Bukarts, který následně penaltový rozstřel rozhodl.

Forma v posledních 5 zápasech: V – V – P – P – V
Forma v posledních 10 zápasech: 1-5-1-3, skóre 29:29, 14 bodů
Pozice v tabulce: 8.
Bilance: 20 zápasů, 4-6-3-7, skóre 53:63, 27 bodů
Bilance venku: 8 zápasů, 2-2-0-4, skóre 20:25, 10 bodů
Nejproduktivnější hráč: Roberts Bukarts 21 (10+11)
Nejlepší střelec: Roberts Bukarts 10

Poslední zápas Vítkovic:

17. listopadu 2019: HC Vítkovice Ridera – HC Dynamo Pardubice 3:2 po sam. náj. (0:1, 0:1, 2:0/0:0)
Branky a nahrávky: 43. Roberts Bukarts (O. Roman, M. Svoboda), 49. Š. Stránský (P. Zdráhal), rozhodující sam. náj. Roberts Bukarts – 14. Beran (J. Zdráhal, D. Kindl), 36. M. Látal
0:0
Kališníkům se v této sezoně také daří náramně, po 23. kole se nachází na skvělém druhém místě tabulky se 47 body. V litoměřickém dresu prožívá skvělou sezonu Daniel Voženílek, který zaznamenal již 25 bodů, což ho řadí na páté místo mezi všemi hráči. Neméně úspěšní jsou i Martin Kadlec, či Vojtěch Střondala.
0:0
Příjemný hokejový podvečer!

Dnes je na programu 24. kolo Chance Ligy. Na Horáckém zimním stadionu se utká domácí HC Dukla Jihlava s HC RT TORAX Poruba 2011.

Dukla Jihlava si připsala v minulém kole poprvé po reprezentační pauze tři body za vítězství v Chomutově po nevydařených zápasech v Českých Budějovicích a doma s Přerovem, který Dukla ztratila 4 vteřiny před koncem prodloužení a brala tedy pouze bod. Hra Dukly se také viditelně změnila pod vedením trenérské dvojice Ujčík – Nekvasil, která nahradila dvojici Vlk – Zeman. Dukla se nyní nachází na devátém místě tabulky se 36 body.

Poruba je na tom podstatně lépe. V minulém kole se utkala doma s pražskou Slavií, kterou zdolala 4:1. Po reprezentační pauze má tedy bilanci dvě vítězství (s Ústím a Slavií) a jednu porážku s Benátkami. Poruba se nyní nachází na čtvrtém místě se 46 body.

Utkání začíná již tradičně v 17:30.
1:2
(0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
Ode mne to je pro dnešní utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek čtvrteční noci a u dalších textových přenosů nejen z NHL se budu těšit na počtenou.
0:0
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.
0:0
0:0
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.
0:0
0:0
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.
0:0
Všem hokejovým fanouškům přeji příjemné chvíle při sledování textového přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL. Od tří hodin se můžeme těšit na utkání mezi Arizonou Coyotes a Torontem Maple Leafs!
0:0
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.
0:0
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

(-:-, -:-, -:-)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
0:0
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:10 a budeme z něj přinášet změny stavu.
0:0
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.
0:0
HC RT TORAX Poruba:

Utkání se Šumperkem ve čtvrtečním zápase nebylo pro Porubu zrovna nejšťastnější, když se Draci hned v první minutě prosadili. Ani ve druhé třetině se Porubě nepodařilo bránu ubránit a dvakrát inkasovali. Třetí třetina taktéž nepřinesla na jejich stranu žádný gól, za to ale opět od Šumperku dva schytali do brány. Podařilo se jim však vyhrát v prodloužení s Olomoucí, kde byl zápas bodově vyrovnaný již od první třetiny, která končila za stavu 1:1. Ve druhé třetině se jako první do vedení dostali Kohouti, Poruba je však během tří minut předehnala. V polovině třetí třetiny Olomouc vyrovnala a hrálo se prodloužení, ve kterém byla úspěšnějším týmem Poruba.
0:0
V prvním vzájemném utkání v letošní sezóně si vítkovičtí odvezli z Olomouce výhru 4:0 a gólman Münch si připsal své první vychytané čisté konto v sezóně. Uvidíme, zda olomoučtí urvou body a porážku z domácího ledu svému soupeři oplatí. Nechme se překvapit.
0:0
Krásné čtvrteční odpoledne z Plzně!

Vítám všechny hokejové fanynky a fanoušky, kteří se rozhodli si na čtvrteční den dopřát trochu mládežnického hokeje. Od klasických pěti hodin se totiž v plzeňské LOGSPEED CZ Aréně hraje sedmnácté kolo ELIOD extraligy, ve kterém domácí HC Škoda Plzeň přivítá na svém ledě v rámci místního malého derby tým Meteoru Třemošná.

Plzeňská Škodovka je aktuálním lídrem skupiny Západ, na svůj účet prozatím nashromáždila čtyřicet bodů. Celkem si indiáni připsali třináct výher, z toho jednu v prodloužení. V jednom případě si do tabulky připsali bod za prohru v prodloužení. Po šedesáti minutách tým Petra Kořínka jen dvakrát odjížděl z ledu bez bodu.

Třemošná na tom je o poznání hůře. Meteor se nachází na sedmé pozici, s pouhými čtrnácti body. Na šestou Spartu čítá devíti bodová propast. Hosté si ze šestnácti duelů připsali pět výher, z toho jednu v prodloužení. Ve zbývajících jedenácti zápasech nezískali ani bod.

Obě mužstva už se v sezóně jednou potkala. Na začátku záři se hrálo ve Sport Aréně v Třemošné a Plzeň vyhrála celkem jednoznačně 6:2. Skóre velmi brzy otevřel Dominik Soukup, nicméně domácí ještě v první třetině skóre otočili na 2:1. Ve zbytku zápasu se ovšem trefovali jen hosté a výhře o čtyři branky si do tabulky připsali povinné tři body. Jak si oba týmy povedou dnes? To se dozvíme za přibližně dvě hodiny.

Dámy a pánové, pohodlně se usaďte a užijte si příjemné dopoledne s doprovodem našeho textového přenosu, tím vás provede Jakub Štěrba.
0:0
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:15.
0:0
0:0
Mountfield HK

Celek z východních Čech v posledním kole sice schytal tvrdý direkt v Praze, kde podlehl Slavii 0:6, ale i tak se udržel na prvním místě tabulky s 39 body, před druhou Mladou Boleslaví má náskok tří bodů. Hradec má své místo v nadstavbě již delší dobu pojištěné, a tak se nemusí bát zapojovat do sestavy mladší hráče. V Praze se kupříkladu v první formaci představil třináctiletý Jiří Klíma. Lvi jsou ve Skupině Střed druhým týmem s nejvyšším průměrem vstřelených gólů na zápas (5,25 %), jejich úspěšnost střelby činí 13,7 %. Potvrdí to i na svém ledě?

0:0
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.
0:0
0:0
Trojici nejproduktivnějších hráčů Sparty tvoří David Straka (7+4), Michal Vitouch (6+5) a právě níže zmíněný Adam Mácha (4+7) – všichni tři mají na svých kontech jedenáct bodů. Sedm jich pak nasbíral nejlepší hráč Kladna Tomáš Vosyka (2+5).
0:0
HC Kometa Brno

Brněnský celek se s 32 body nachází na třetím místě tabulky východní skupiny. Jeho hráči se však musí nově popasovat s přesunem klíčového produktivního tria Fajmon, Sedláček, Brabenec do juniorky. Silnou stránkou jihomoravského týmu jsou přesilové hry. Jejich procento vyžití je přes 27 procent.

AZ RESIDOMO Havířov

Havířov je lídrem skupiny Východ a společně s Plzní má dokonce nejvíce bodů v celé lize. Na své konto si zatím připsal rovných čtyřicet bodů. Možná překvapivě nejdou hokejistům AZ početní výhody, ve kterých jsou až osmí nejlepší ve své skupině. Naopak oslabení jim jdou velmi dobře, ubrání totiž přes 93 procent přesilovek soupeře.

Vzájemný zápas:

Letošní první a zatím také poslední střetnutí dorostenců Brna a Havířova dopadlo lépe pro dnešní hosty, kteří na svém ledě dokázali přetlačit soka v prodloužení po výsledku 3:2 po prodloužení.
0:0
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
0:0
0:0
0:0
Vážení hokejoví fanúšikovia, Vítam vás pri sledovaní vloženého zápasu SHL ligy medzi SR 18 a Bratislavou Capitals.

Slovensko U18

Naša reprezentácia v druhej najvyššej súťaži stále čaká na nejaký bod. Hráči majú hustý program. Od nedele odohrajú už tretí súboj s ťažkým protivníkom.

HC Bratislava Capitals

Líder tabuľky v poslednom kole odpočíval, pretože zápas 20. kola s Levicami si predohral pred vyše dvoma týždňami. Bratislavu bodovo už dotiahli Topoľčany, no zverenci trénera Oremusa môžu a určite aj odskočia súperovi na vyšší bodový rozdiel. Favorit tohto merania síl je viac než jasný.
0:0
VK Jihostroj Č. Budějovice

Budějovický Jihostroj je úplně někde jinde, než jeho čtvrteční soupeř. Tým z jižních Čech se nachází na krásném druhém místě, přičemž za vedoucím Karlovarskem zaostává o pouhé dva body. Budějovice letos ztratily jen dvakrát, nejprve podlehly jasně 0:3 Ostravě a jeden bod ztratily, když porazily Brno až v pěti setech.
0:0
0:0
Sparta naposledy v derby deklasovala Slavii 9:0. Nelze se tak divit, že Daniel Kolman byl pořádně naštvaný. V rozhovoru s Ondřejem Zlámalem byl naprosto upřímný. Přiznal, že rozdíl mezi Slavií a Spartou je velký, ale prakticky stejný jako mezi fotbalovou Slavií a Barcelonou. Avšak Slavia uhrála na Camp Nou bod. Podle Kolmana zejména kvůli tomu, že plnili taktické pokyny, bojovali jako o život a táhli za jeden provaz. Kolman odmítl, že by za výkon dostali hráči pokutu. Nicméně celý výsledek vzal na sebe, jelikož on byl ten, kdo si dané hráče vybral.