LUKA MODRIČ - REAL MADRID
22:02  S konstatováním, že nejlepšího fotbalistu vyhrál LUKA MODRIČ se s vámi loučím a u dalších přenosů na počtenou.
Laver Cup (Krytý tvrdý povrch)
1:2
7:63
5:7
7:10
Evropa tak obhájila své loňské vítězství v Laver Cupu, Svět bude mít možnost odvety za rok v Ženevě.

Ode mne je to pro dnešek vše, napočtenou u dalších onlajnů.
0:0
zrušeno
Letošní ročník v Chicagu tedy končí! Nedělní den přinesl obrovské zdramatizování průběhu, ale Evropa nakonec vítězí 13:8! Příští ročník se znovu uskuteční v Evropě. Tentokrát se bude hrát ve švýcarské Ženevě.
WTA Wu-chan (Tvrdý povrch)
0:2
3:6
2:6
Z tohoto zápasu už je to vše, přeji Vám poklidný vstup do nového pracovního týdne.
1:0
(0:0, 1:0, 0:0)
Nic už se nestalo, a tak domácí zvítězili v dnešním zápase fotbalovým výsledkem – 1:0. Ve druhé třetině nám zápas nabral lepší tempo a šance byly na obou stranách. Jediný gól vstřelil Adam Raška, když se prosadil střelou bekhendem. Třebíč si vítězství v poslední třetině pohlídala, ale měla to dnes těžký. Tři body tedy zůstávají doma.

Na shledanou.
1:4
(1:2, 0:1, 0:1)
Je konec. Motor byl lepším týmem a zaslouženě si odváží tři body. Domácí srazila častá vyloučení, po kterých nedokázali udržet s hosty krok. To je pro dnešní večer vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
5:3
(1:0, 1:0, 3:3)
Domácí Kladno nakonec dokázalo ubránit svůj náskok a cenné tři body zůstávají na kladenském ČEZ stadionu. Zubři ještě zdramatizovali utkání, ale to na kladenské straně uklidnil trefou do odkryté branky Vampola.
2:3
(1:0, 0:2, 1:1)
Slavia v samém závěru udržela jednobrankového vedení a do hlavního města si odváží tři cenné body. Dnes Havířov zaspal druhou třetinu a právě tato část jej stojí body.

Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a budu se těšit zase příště.

New York Rangers
Rangers vyhráli jeden zápas v přípravě. V prodloužení si poradili s dnešním soupeřem New Jersey Devils. Pak nestačili na Philadelphii Flyers 4:6 a v zatím posledním zápase prohráli s New York Islanders 2:5. Ani tomuto týmu nevychází příprava podle představ. Hráči mají před sebou ještě dost práce, aby se dostali do optimálního rozpoložení.
0:0
Boston Bruins:

Boston se v loňské sezóně umístil ve Východní konferenci na druhém místě se sto dvanácti body a skóre 270:214. V osmifinále se utkal s Torontem. Bruins vedli v sérii 3:1, poté ovšem přišly dvě prohry, ale poslední zápas Boston zvládl a vyhrál 7:4. Ve čtvrtfinále narazil Boston na Tampu, ale i když Bruins vyhráli první zápas, tak následně přišly tři prohry a Bruins prohráli v sérii 1:4. Rovněž i Boston odehrál v přípravě už pět zápasů. Dvakrát vyhrál nad Calgary i Washingtonem a v posledním utkání zavítal do Detroitu. První třetina skončila lépe pro domácí, kteří jí vyhráli 2:1. Ve třetí periodě Red Wings zvýšili náskok, ale následně hosté srovnali na 3:3. V prodloužení poté rozhodl Švečnikov a Detroit tak vyhrál 4:3.
0:0
Toronto během pouhých 24 hodin nejprve dvakrát porazilo Ottawu a na konci týdne i Buffalo. Maple Leafs jsou tedy během přípravy stoprocentní a nyní je čeká domácí zápas proti Montrealu, do něhož se právě z Toronta vrátil po sezóně český útočník Tomáš Plekanec. Canadiens mají za sebou taktéž čtyři zápasy, z nichž tři vyhráli a jeden prohráli. Montreal se bude snažit prodloužit sérii dvou výher v řadě poté, co porazil Washington a v posledním zápase Ottawu.
0:0
Minnesota Wild

Svěřenci trenéra Bruce Boudreaua rozhodně neměli ideální vstup do přípravného období. V úvodních třech zápasech nedokázali dát více než dvě branky a zaznamenali těsné porážky s Winnipegem, St. Louis a také se svým dnešním texaským soupeřem. Velkou vzpruhou byl pro Minnesotu poslední zápas, ve kterém na domácím ledě deklasovala bezbranné Coloradu poměrem 7:0. Hattrickem se na tom podílel americký forvard Charlie Coyle, který dnes bude odpočívat. Stejně tak si nezahrají ani Mikael Granlud, Mikko Koivu, Zach Parise či Eric Staal. Oporu dnes budou mít Wild alespoň v brankovišti, od začátku bude chytat Devan Dubnyk.
0:0

Calgary Flames:
Flames mají k dispozici mladé mužstvo, které se loni ještě neprobojovalo do play off, ale letos se od něj už čeká více. V přípravě celek Calgary odehrál šest zápasů, z nichž vyhrál dva, další dva skončily remízou po normální hrací době a dvakrát pak Plameny prohrály. Naposledy celek z Alberty přehrál 5:2 Vancouver.
0:0
Zdravím všechny příznivce ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League! Nejlepší hokejová liga světa nabídne v noci z pondělí na úterý celkem osm přípravných zápasů. Zde budete moci sledovat duel mezi dvěma týmy z Pacifické divize. Los Angeles Kings přivítají Vancouver Canucks. Úvodní vhazování přitom bude ve Vivint Smart Home Areně vhozeno v 03:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
0:0
Arizona Coyotes:

Arizona se v minulém ročníku v Západní konferenci umístila až na posledním patnáctém místě se sedmdesáti body a skóre 208:256. V letní přípravě odehráli Coyotes čtyři zápasy. Nejprve Arizona prohrála ve Vegas 2:7. Posléze si ovšem dvakrát poradila s Los Angeles (4:2, 4:3). V posledním zápase se Coyotes poradili právě s dnešním soupeřem Anaheimem 6:1.
0:0
Vegas ukazuje, že i v nadcházející sezóně NHL bude mířit hodně vysoko. Zda se Golden Knights znovu probojují až do finále Stanley Cupu a zopakují historický úspěch organizace z inaugurační sezóny visí ve hvězdách, už teď je ale jasné, že budou hodně silní. Vegas během přípravy vyhrálo všechny čtyři zápasy a navíc se mu daří střelecky, když ve všech zápasech vstřelilo minimálně 4 góly a Arizonu s Los Angeles porazilo shodným výsledkem 7:2. Colorado sice na úvod přípravy porazilo těsně 2:1 Nashville, poté ale prohrálo třikrát v řadě a dvakrát vyšlo střelecky naprázdno. Oba týmy se potkají v přípravě podruhé. První zápas zvládlo lépe Vegas, které v Pepsi Center zvítězilo snadno 5:1. Skvělý zápas odehrál Tomáš Hyka, který přihrál na úvodní dvě branky utkání.
KHL
Partnerem soutěže je:
0:5
(0:1, 0:1, 0:3)
Já děkuji za pozornost, mějte pěkný den, na počtenou příště.
0:2
(0:1, 0:0, 0:1)
Já děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a dobrou noc.
3:2
(1:1, 1:1, 1:0)
To už je z mé strany vše. Přeji krásný zbytek večera!
4:3
(1:2, 1:1, 1:0 - 1:0)
Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
2:3
(0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pondělního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
3:0
(2:0)
To už je ode mne pro dnešek vše, z mrazivého Jablonce se s vámi loučím. Přeji příjemně prožitý večer a někdy příště se budu těšit opět na počtenou!
0:0
(0:0)
Především ve druhém poločase jsme sledovali super podívanou. Oba celky měly celou řadu šancí, avšak gól nevstřelily a utkání tak skončilo nerozhodně 0:0.
1:4
(0:2)
Dnes jsme viděli zápas, který vyhrála pražská Sparta. O branky se postaral za hosty Novotný, Penc, Ristić a Vătăjelu. Za domácí skóroval pouze Dominik Gembický. Děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu na viděnou. Krásný zbytek dnešního dne!
2:3
(1:2)
Ode mě to je pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou!
3:2
(1:0)
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí očekávaným vítězstvím Plzně, která svého soupeře porazila poměrem 3:2. Hradec vstupoval do druhého poločasu s jednobrankovým mankem, avšak ani jeho územní převaha vyrovnávací branku nepřinesla. Naopak to byl domácí celek, který byl nesmírně efektivní. Čistý hattrick totiž zaznamenal Kepl, který dal svému celku nadějné vedení 3:0. Hradec se ke konci zápasu dostal k velkému náporu, ze kterého vytěžil dvě branky.
1:1
(0:0)
Je konec. Třinec dnes remizoval se Zlínem 1:1. První poločas nám toho moc nenabídl a o jedinou šanci se postaral Joukl, když jeho pokus zlikvidoval Lebánek. V 53. minutě už šli domácí do vedení. Hostujícímu brankáři vypadl míč z rukou po lehké střele a Potůček tak neměl moc práce uklidit balón do brány. V 66. minutě se Zlín dostal do rychlého protiútoku, který zakončil Kolář střelou k pravé tyči a i když si Paleček sáhl na míč, tak ho vytěsnit nedokázal.
1:0
(0:0)
2. poločas (90+3)
90+3  Jovane Cabral zkusil vystřelit, ale rána mu vůbec nevyšla a ta podle toho také vypadala. Domácí blízko třem bodům.
0:3
(0:0)
To je ode mě vše, s přáním hezkého večera se s vámi loučí Lukáš Jasoněk.
4:1
(1:0)
Česká jednadvacítka poráží Maďarsko 4:1. Češi vstoupili výborně do obou poločasů. Tři sekundy před koncem toho prvního otevřel skóre Šarkózy do šibenice. Následně se na začátku druhého dějství přidal Křivánek na zadní tyč. Maďarsko toho dnes moc ze hry nepředvedlo. Český tým i tak držel brankář Němec. Možná už pomýšlel na čisté konto. Jenže to mu vzal Fekete desítkou k pravé tyči.

Česko mělo vše dobře rozehrané, ale zbytečně si zápas zkomplikovalo, když od 31. minuty hrálo pod hrozbou desetimetrového kopu. Svěřenci Marka Kopeckého udělali sedm faulů ve druhé půli. Němec první desítku vyrazil rukama a o druhé dlouhé penaltě už byla řeč.