Třinec – K. Vary 3:1 (kon.) | Plzeň – Kladno 3:5 (kon.) | Chomutov – Pardubice 2:5 (kon.)
Zlín – Vítkovice 1:3 (kon.) | Mountfield HK – Kometa Brno 2:1 (po pr.) | Liberec – Slavia 2:1 (3:1 po s.n.)
Sparta – Litvínov 7:0 (kon.)
HC Oceláři Třinec
3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Úterý 01.10.2013, 17:00Tipsport extraliga

Domácí ve třetí třetině nepřipustili soupeři vyrovnat, naopak ještě jednu branku z hole Martina Růžičky ve čtyřiapadesáté minutě přidali a zodpovědným výkonem si dokráčeli pro tři body. Z Třince je to pro dnešek vše, přejeme hezký zbytek dne. (19:17:36)

60:00

59:49
    Po několika pokusech o vystřelení skončil puk v ochranné síti za bránou. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:35
    Karlovy Vary si vybírají oddechový čas.

59:35
    Třinec netakticky zahrál icing, vhazovat se bude v obranném pásmu domácích.

58:46
    Oceláři jsou nastěhováni pv útočném pásmu a šetří tak cenné sekundy.

57:30
    Domácí se již soustředí na defenzívu a jakýkoliv náznak ofenzívy soupeře ihned odvracejí obloučky do středního pásma tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.

56:04
    Marek Růžička nedosáhnul na příhru z obrany a je z toho zakázané uvolnění.

55:13
    Doležal projel do pásma a švihem zakončil, střela mířila těsně vedle brány Ocelářů.

54:31
    Rákos v útočném výpadu neuniknul stíhajícímu obránci, puk ale v pásmu udržel a nakonec zakončil, střela ale neměla potřebné parametry.

53:35
    Třinec právě vstřelil branku!
    MARTIN RŮŽIČKA je adresátem bekhendové nahrávky podél brankoviště Vladimíra Rotha, kterou v těžké pozici zužitkoval a vstřelil svou první branku v letošní sezóně. Asistence: Vladimír Roth.

52:56
    Další ofenzivní výpad Varů utnul ofsajd.

52:40
    Hovorka vyslal skákavé nahození na bránu, Hrubec vyrazil betonem.

52:30
    Utkání sleduje 3026 diválků.

51:58
    Ojedinělý útočný pokus hostů posledních minut uťalo přerušeí hry, vhazovat se bude před Hrubcem.

50:50
    Hra opět nastěhovaná ve středním pásmu, zápas se zase změnil v hokejovou nudu.

49:59
    Gorškov objel bránu a snažil se puk procpat pod betonem gólmana, ale to se mu nepodařilo díky skvělému postavení karlovarského strážce brány.

48:31
    Puk zamířil mimo mantinely, bude se vhazovat ve středním pásmu.

47:44
    Další ofsajd Třince.

Tomáš Vacho

Branky a nahrávky: 22. Varaďa, 26. Zagrapan (Rufer), 54. Růžička (Roth) – 34. Hruška (Vlach, Hovorka)

HC Oceláři Třinec: Hrubec – Hrabal, Linhart, Roth, Kania, Krejčí, Zíb – Martin Růžička, Bonk, Rufer – Gorškov, Polanský, Adamský – Ostřížek, Marek Růžička, Varaďa – Zagrapan, Matuš, Rákos.
    HC Energie Karlovy Vary: Závorka – Bičánek, Grman, J. Drtina, Šmach, Gulaši, Parýzek – Zaťovič, Hruška, Hovorka – Doležal, Vlach, Koblasa – Dlouhý, Kverka, Zucker – Kytnár, Balán, Flek – Tomeček.

Rozhodčí: Mikula, Šír – Hlavatý, Skopal