Havířov – Kadaň 1:2 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 1:3 (kon.) | Benátky n/J – Motor ČB 1:0 (1:0 po s.n.)
Most – Olomouc 1:7 (kon.) | Mladá Boleslav – Ústí n/L 6:1 (kon.) | Litoměřice – Šumperk 3:4 (2:3 po s.n.)
Beroun – Třebíč 1:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Středa 02.10.2013, 17:30 • Horácký zimní stadion Jihlava • 1. liga (ČR)

V závěrečném dějství hosté přidali další branku zásluhou Havla a zvítězili v poměru 3:1. Domácí, i přesto, že byli po většinu zápasu lepším týmem, nedokázali vyzrát na skvěle chytajícího Kacetla. Z Horáckého zimního stadionu se s Vámi loučím a těším se u dalšího zápasu napočtenou. (19:51:04)

60:00

59:15
    Jihlava kontroluje puk pouze za brankou Kacetla. Hostující obrana je dobře zformovaná.

58:25
    Tomáš Čachotský navíc inkasuje i 10 minutový osobní trest.

58:25
    Tomáš Čachotský (JIH) – 2 minuty – držení hole.

58:22
    Další závar před Kacetlem, ani tentokráte puk v brance neskončil.

57:58
    Domácí v šesti bez Ritticha.

57:58
    Oddechový čas pro domácí.

57:42
    Přesilovky dnes domácím vůbec nejdou, puk stále ve středním pásmu.

57:03
    Vladimír Říha (HBR) – 2 minuty – zdržování hry.

56:35
    Jarošova bomba, jak jinak, končí u Kacetla v lapačce. Skvělé představení hostujícího gólmana.

56:18
    Další skvělý zákrok Kacetla proti střele z mezikruží. Následně hosté raději vyhodili až na zakázané uvolnění.

55:07
    Domácím rychle utíkají vteřiny, puk je však daleko z dosahu Kacetla.

53:45
    Havlíčkův Brod v plném počtu.

53:31
    Hosté dostali kotouč do středního pásma.

52:49
    Dnešní utkání sleduje 2257 diváků.

52:39
    Kacetl lapil projektil z hole Důrase. Hosté ve čtyřech.

52:00
    Rebelové vyhazují přes celé kluziště.

51:45
    Dukla bude hrát skoro minutu v 5 proti 3. Na lavici hanby usedl Pavel Musil (HBR) na 2 minuty za vysokou hůl.

Luboš Jaroš

Branky a nahrávky: 39. Velecký – 3. Dvořáček (Maliník), 26. Endál (Říha), 48. Havel

HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Kaláb, Dobrovolný, Mocek, Podlipnik, Jaroš, Kotvan, Zadražil – Čachotský, Zeman, Mikeš – Hubáček, Důras, Seman – Kadlec, Velecký, Prokš – Kuřítko, Malec
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Kacetl (Dolejš) – Kolafa, Zdráhal, Jank, Vágner, Semrád, Korim, Zítka – Berger, Polodna, Chlubna – Havel, Stehlík, Milfait – Dvořáček, Musil, Maliník – Chlubna, Endál, Říha

Rozhodčí: Blecha, Hodek – Kreuzer, Polonyi