SOHO Olomouc – HC Sparta Praha Sledge 0:1 (kon.) | SHK Mustangové – Karlovy Vary 2:3 (po pr.)
SOHO Olomoučtí Kohouti
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
HC Sparta Praha Sledge
Sobota 19.10.2013, 18:45 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Česká para hokejová liga

Z Olomouce je to tedy pro dnešek vše. Zítra se olomoučtí Kohouti postaví opět před vlastním publikem Karlovým Varům a i z tohoto zápasu bude připraven on-line přenos. Děkujeme za pozornost. (20:25:48)

Je tu konec zápasu. Přestože hokejisté Sparty byli jasně lepším mužstvem celý pětačtyřicet minut, zvítězili na Hané jen rozdílem jediné branky. Domácí po celý zápas tahali za kratší konec, i tak ale mohli mít alespoň bod, kdyby Brix v samostatném únik dal branku.

45:00

44:25
    Domácí se snažili něco v poslední minutě utkání vymyslet, přes střední pásmo se ale nemohli dostat.

43:16
    Na druhé straně se musel činit znovu domácí brankář, proti kterému střílel aktivní Zdeněk Krupička.

42:50
    Olomoučtí se na chvíli nastěhovali do útočného pásma, hostující obrana ale soupeři nic nepovolila.

42:00
    Hulín musel vyjet až mezi kruhy, aby přikryl kotouč před dotírajícím Zdeňkem Krupičkou.

41:34
    Domácí hráči si vzali oddechový čas.

41:25
    Zdeněk Krupička obdržel přihrávku před odkrytou klec, puk si ale nestihl včas zpracovat a o velkou příležitost přišel.

40:15
    Jako bych to zakřikl. Jeden z hokejistů Sparty promáchl kotouč ve středním pásmu, čímž se otevřel prostor pro Brixe. Domácí hráč pelášil sám na Vápenku, v nejdůležitějším momentu ale selhal a puk do brány nepropasíroval.

39:29
    Sparťanská defenziva je však proti sporadickým akcím soupeře dobře připravená, Vápenka tak nic řešit nemusí.

38:36
    Výsledek zápasu je stále otevření. Pokud by se domácímu mužstvu povedl alespoň jeden útok, mohou pomýšlet na body.

36:40
    Olomoučtí přežili oslabení, přestože se hrálo opět převážně v jejich obranné třetině.

34:45
    První vyloučený, domácí Bejvl, se vrátil do hry. Nyní se bude hrát opravdu jen chvilička ve čtyřech.

34:40
    S tresty se nám roztrhl pytel. Novák (OLO) podruhé v zápase mezi potrestanými, nyní za sekání.

34:01
    Střela z hole Raula mířila do lapačky Hulína. Přestože domácí brankář kotouč neudržel, hosté dále nezahrozili.

33:29
    Kombinace mezi Raulem a Zdeňkem Krupičkou dnes vázne. Ani tentokrát si totiž tito dva nedokázali dobře vyměnit kotouče.

33:01
    Síly na ledě se ale po pár vteřinách přesilové hry srovnají. Rumplík (SPA) v útočném pásmu sekl protihráče a dostává taktéž trest na dvě minuty.

32:45
    Držením protihráče se provinil Bejvl (OLO), kterému sudí vyměřili dvě minuty trestu.