Tango Brno – Balticflora Teplice 2:3 (kon.)
FC Tango Brno
2:3 (2:1)
FC Balticflora Teplice
Úterý 22.10.2013, 18:001. Futsal liga

Je tu konec utkání 6. kola Futsal ligy mezi Tangem Brno a Balticflorou Teplice. Domácí fotbalisté sice po poločase vedli, jenže druhá půle patřila hostům, kteří po zásluze dokonali obrat a zápas vyhrál 3:2. (20:02:41)

39:59
    Neskutečný závěr! Belej stejně jako Pinto u třetího gólu dopravil míč do brány přímo z autu. Rozdílem ale bylo to, že míč z jeho kopačky nikdo netečoval a branka tedy neplatí!

39:42
    Všechny střely domácích jsou ale zblokované a zde asi gól již nepadne.

39:26
    Domácí hledají skulinku v defenzivě soupeře, zatím se jim ale vůbec nedaří něco vymyslet.

39:00
    Minuta do konce. Domácí jsou zase již v útoku.

38:46
    Vystřelit nakonec zkoušel Kovács, jenže mířil hodně mimo.

38:38
    Domácí sice obléhají brankoviště soupeře, jenže do zakončení se nedostávají.

37:42
    Domácí to zkoušejí bez brankáře.

36:36
    Pro domácí se velice rychle blíží závěr zápasu.

35:54
    Sláma fauloval Beleje a je z toho žlutá karta pro teplického fotbalistu.

35:13
    Teplice právě vstřelily branku!
    PAULO PINTO vstřelil nyní velice netradiční gól. Rozehrával aut a rozhodl se tvrdě vypálit směrem na Kubíčka. Ten se sice snažil balonu uhnout, jenže ho zasáhl a gól tak platí!

35:09
    V dobré střelecké pozici byl nyní Sláma, trefil ale jen jednoho z bránících protihráčů.

34:42
    Před Raphinou nyní dokázal balon do břevna odvrátit Ferreira, teď měli hosté velké štěstí.

33:58
    Velkou šanci měl Radim Záruba, z úhlu ale brankáře Tiaga překonat nedokázal.

33:29
    Domácí by rádi dali třetí gól, jenže ve druhém poločase se více daří hostujícímu celku.