Vsetín – Opava 2:3 (0:1 po s.n.) | Bílina – Jindř. Hradec 2:3 (kon.) | Orlová – Přerov 1:3 (kon.)
SHK Hodonín – Nový Jičín 4:2 (kon.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 7:1 (kon.) | Břeclav – Prostějov 3:4 (kon.)
Děčín – Vrchlabí 1:2 (kon.) | Technika Brno – Frýdek-M. 4:0 (kon.)

59:30
    Až nyní Lavinger opouští své brankoviště a Medvědi hrají v šesti hráčích.

58:30
    Vrchlabští drží puk na svých hokejkách a zatím neumožňují Děčínu pokusit se o powerplay.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:17
    Zika pálil z první, ale branku Vrchlabí jen těsně minul.

57:01
    Zakázané uvolnění Vrchlabí. Bude se vhazovat po levici Jeschkeho.

56:18
    Domácí rozehrávají za svou brankou, ale hosté je napadají v jejich vlastním pásmu.

55:02
    Nyní mají puk na svých hokejkách hosté a ti se naopak snaží své vedení navýšit.

53:55
    Souhra Kuchynky s Chládkem měla oči, ale opět ztroskotala na výborném brankáři Vrchlabí.

53:07
    Další akce Děčína. Domácí cítí šanci na vyrovnání, ale brankář hostí v čele se jeho obranou jsou zatím proti.

52:12
    Střela Ziky ohrozila Jeschkeho, ale ten si s ní nakonec poradil.

51:25
    Nyní se musel opět ukázat svým povedeným zákrokem Lavinger proti střele Bláhy.

50:35
    I Zika už skáče na led a Děčínští jsou kompletní. V dnešním utkání tak ubránili dvě dlouhá dvojnásobná oslabení.

50:02
    Medvědi se v oslabení urputně brání a snaží se, aby neinkasovali.

49:50
    Děčín už je ve čtyřech.

49:04
    Děčín odolává střelám hostím, z pásma se jim zatím nedaří vyhodit puk.

48:35
    A další vyloučení Děčína. Zika dvě minuty za sekání. Hosté budou hrát přes minutu 5 na 3.

47:50
    Přesilovka pro Vrchlabí. Müller putuje na trestnou lavici na dvě minuty za sekání.

47:23
    Vondráček je na ledě. Hosté jsou tak v plném počtu.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 41. Zika (Faigl) – 28. Pulec (Martin Filip, Fořt), 32. Bláha (Kolář)

HC Děčín: Lavinger (Formánek) – Hříbal, Stezka, Kaltenböck, Procházka, Saska, Molnár, Motejlek – Faigl, Nikl, Zika – Racek, Chládek, Kuchynka – Müller, Šetka, Vacek
    HC Stadion Vrchlabí: Jeschke (Abrahám) – Vondráček, Hamerský, Poskočil, Klement, Kolář, Pulec, Lenoch, Jakubec, Filip M., Fořt, Jirků, Moučka, Šťastný, Březina, Bláha, Gengel, Filip D., Svoboda