Helas Brno – Sparta 5:4 (kon.) | Interobal Plzeň – Vysoké Mýto 4:4 (kon.) | Kladno – Balticflora Teplice 5:3 (kon.)
Hradec Králové – Slavia 1:8 (kon.)
SAT-AN fight club Kladno
5:3 (0:0)
FC Balticflora Teplice
Pátek 13.12.2013, 20:30 • MSH Kladno • 1. Futsal liga

Tak to je zázrak! Satani dokázali nemožné a uštědřili suverénním Teplicím první prohru v sezóně. To opravdu čekal jen málokdo. Utkání bylo pro oko běžného diváka velmi zajímavé hlavně v druhé půli, nechyběla červená karta, penalty a ani góly. Pro Satany je to naprostá pohádka a všem ukázali, že to s útokem na play-off a možná i výše myslí skutečně vážně. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (22:18:39)

40
    Kladno právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto! TOMÁŠ FITZEL se trefuje do levého horního rohu pět vteřin před koncem a Satani mohou slavit!

40
    Teplice se dopouštějí dalšího faulu a následuje pokutový kop, opět přichází Fitzel!

40
    Do konce 14 vteřin, Satani mají pátý faul!

40
    20 vteřin do konce!

40
    Satani jsou blízko, do konce chybí 40 sekund.

40
    Výborný šel sám na branku, jenže vzdálenější tyč minul tyč o pár decimetrů. Do konce chybí přesně 50 vteřin.

39
    Fitzel opět přišel na hřiště po dlouhé době, tentokráte ho ale Thiago dokázal vychytat!

39
    Žlutou kartu dostává Thiago (FC Balticflora Teplice).

39
    Thiago fauluje Čurdu a vidí za svůj zákrok žlutou kartu. Satani tak budou kopat penaltu!

39
    Do konce utkání chybí minuta a půl.

39
    Nakonec to s ním vypadá dobře, bude zřejmě v pořádku.

39
    Konečný vyráží další ránu Thiaga, ovšem Konečný se zřejmě zranil!

38
    Výborný se dostal s míčem za koncovou čáru.

38
    Satani drží těsný náskok, to je opravdu velké drama. Satani jsou blízko neskutečnému úspěchu!

37
    Satani se stál velmi dobře brání, do konce zbývají tři minuty a čtyři sekundy!

37
    Teplice si okamžitě berou oddechový čas. Teplice navíc mají už 5 faulů.

37
    KAMIL VÝBORNÝ utekl všem středem hřiště a poté se podíval. Thiago se sice vrátil do své branky, ale na tvrdou ránu mladého hráče Kladna přesně k tyči neměl nárok.

Viktor Sandev

Branky: 23. Čurda, 25. Hafenrichter (Pleyer), 30. Fitzel (pen.), 37. Výborný, 40. Fitzel (pen.) – 24. Holý (Ferreira), 33. Thiago, 33. Novotný

Karty:   30. Ferreira (TEP), 39. Thiago (TEP)   27. Frič (KLA)

SAT-AN fight club Kladno: Konečný (Pergl) – Vašák, Veselý (C), Hafenrichter, Müller, Výborný, Fitzel, Pleyer, Frič, Čurda, Abrhám, Chrobák, Jaráb
    Trenér: Petr Hlaváč

FC Balticflora Teplice: Tiago (Kalina) – Bruno, Pinto, Kiliján, Ferreira, Rafael, Novotný (C), Ribeiro, Sláma, Salák, Holý, Žák
    Trenér: Bruno Barbosa

Rozhodčí: Kaštánek – Matyš