Vítkovice – Liberec 8:4 (kon.) | Chomutov – Mountfield HK 0:2 (kon.) | Zlín – Plzeň 2:4 (kon.)
Pardubice – K. Vary 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 3:4 (kon.) | Kladno – Litvínov 2:0 (kon.)
Sparta – Slavia 4:2 (kon.)
Piráti Chomutov
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Mountfield HK
Pátek 10.01.2014, 17:30 • SD ARÉNA • Tipsport extraliga

To je z chomutovské SD ARÉNY vše. Děkuji za sledování tohoto vyrovnaného utkání prostřednictvím textového online přenosu a přeji hezký zbytek pátečního večera. (19:46:32)

Chomutov v závěru pokoušel štěstí se šesti hráči na hřišti ale nedokázal se prosadit. Naopak těsnou výhru pro Hradec potvrdil gólem do prázdné sítě Rastislav Dej. Zápas je u konce, fanoušci opouštějí stadion a Hradec Králové si odveze zaslouženou výhru, ke které jim musíme sportovně pogratulovat.

Hráči zápasu jsou Knotek (HKM) a Šagát (CHM).

60:00

59:47
    Hradec se prodral do útočného pásma a již si udrží svou výhru.

59:26
    Piráti již v pěti v útočném pásmu. Zápas je nejspíše rozhodnut.

59:13
    Mountfield právě vstřelil branku!
    Do prázdné brány neměl problém zakončit RASTISLAV DEJ, který zachytil puk na modré čáře.

58:53
    Zakázané uvolnění Hradce.

58:44
    Domácí v útočném pásmu a Růžička míří na střídačku! Piráti zkoušejí v šesti!

58:25
    Po vhazování se puku ujímají hosté.

58:22
    Langhammer byl zasažen a je odvážen spoluhráči na střídačku. Zároveň probíhá oddychový čas Pirátů.

58:03
    Zbývají necelé dvě minuty třetiny. Chomutovští si přejí vyrovnání. Dojde-li k němu s edozvíme v následujících minutách.

57:25
    Hruška se odhodlal ke střele. Kantor se naopak odhodlal k dalšímu jistému zákroku.

56:50
    V přechodu do útoku brání Chomutovu nepřesnosti v přihrávkách.

56:06
    I díky nešťastným odrazům puk zůstával ve třetině Pirátů. Ti následně zaútočily a po střele Bomersbacka napodobil Kantor akrobatickým zákrokem legendárního Dominika Haška!

55:15
    Sikora vypálil za jízdy z úhlu. S jeho pokuse měl gólman starosti ale nakonec jej zkrotil na své hrudi.

54:52
    Hruška udržel útočné pásmo. Gajovský se dostal ke střele a jeho pokus kdosi zblokoval do ochranné sítě.

54:28
    Balej se zastavil před pravým kruhem a poslal tvrdou střelu na bránu. Po zákroku vyrážečkou se puk ocitl ve středním pásmu a Piráti se následn dopustili úmyslného ofsajdu. Po komerční přestávce se tak bude vhazovat v jejich pásmu.