Žižkov – Dukla Praha 2:4 (kon.) | Ostrava – Třinec 3:1 (kon.) | Karviná – Frýdek-Místek 1:3 (kon.)

90
    Centr do vápna byl ale příliš dlouhý a ke změně skóre to už nepovede.

90
    V závěru je tu ještě roh pro Žižkov.

89
    Rychle se blíží závěr a zdá se, že další gól již nepadne.

87
    Do otevřené obrany vnikal Albiach, jenže jeho oblouček byl příliš nízký a gólman Pokorný dobře zasáhl.

86
    U balonu jsou již opět hráči Žižkova, jenže do konce zápasu chybí pár minut a teď už to budou mít těžké.

85
    Dukla právě vstřelila branku!
    Do odraženého míče se nyní parádně opřel MIKE FRYČER, a je z toho gól Dukly na 4:2!

84
    Dukla se teď natlačila na polovinu soupeře, také s dalším rohem si ale obrana Žižkova poradila.

83
    Centr do pokutového území odvrátil mimo vápno stoper Kiidron.

83
    Nyní je tu rohový kop pro Duklu.

82
    Necelých deset minut před koncem sledujeme boj ve středu pole. Míč mají častěji hráči Žižkova.

80
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Podrázký, přichází Texl.

79
    Žižkov svého soupeře zkouší nadále tlačit, Dukla ale zatím v pohodě drží svůj jednobrankový náskok.

77
    Do velké šance se dostal Hamuľák, ten se obtočil okolo obránce a tvrdě vypálil. Míč ale poslal nad bránu.

75
    Do vápna Dukly vlétl Voltr, jeho rána levačkou mířila ale nad bránu a bude následovat odkop.

73
    Do další střelecké pozice se dostal nyní Hůrka, jeho pokus byl ale zblokovaný.

71
    Dvacet minut před koncem je zápas naprosto otevřený. Žižkov se snaží vstřelit vyrovnávací branku a Dukla se musí bránit.

70
    Do další šance Žižkova se dostával Hůrka, jeho ránu z úhlu ale pokryl gólman Dukly.

69
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Ševinský, přichází Hejný.

Petr Bílek

Branky: 39. Súkenník (pen.), 68. Voltr – 18. Božič, 21. Marek, 61. Čapek, 85. Fryčer

FK Viktoria Žižkov: Boháč – Podrázký, Opluštil, Ševinský (K), Bartl, Bodeček, Hadaščok, Škoda, Bartošák, Procházka, Súkenník
    Náhradníci: Pokorný – Dressler, Kiidron, Voltr, Texl, Hejný, Folwarczny, Folprecht, Hůrka, Carda, Roubal, Mareš

FK Dukla Praha: Rada – Ouedraogo, Juroška, Vorel (K), Radoš, Marek, Božič, Engelmann, Kalouda, Mareš
    Náhradníci: Tetour – Jeřábek, Mat. Hanousek, Albiach, Fryčer, Romera, Čapek, Malý

Rozhodčí: Nenadál – Kubr, Kotalík