Žižkov – Dukla Praha 2:4 (kon.) | Ostrava – Třinec 3:1 (kon.) | Karviná – Frýdek-Místek 1:3 (kon.)
Jihlava – Olomouc 1:0 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:0 (1:0)
SK Sigma Olomouc
Sobota 11.01.2014, 13:30 • TCM - Brno Ivanovice • Tipsport liga

Z brněnských Ivanovic je to pro dnešní den vše, přeji hezký sobotní den. (15:15:03)

Rozhodčí nenastavil ani minutu a tento duel končí hubenou výhrou Jihlavy. O výsledku rozhodla hlavička Krejčího, který se trefil přesně k levé Reichlově tyči. Ve druhém poločase jsme už tolik pohledný fotbal neviděli, nutno pochválit Sigmu za zlepšený výkon, ale žádná větší gólovka nepřišla. Vysočina chodila do brejků, ale ani z nich se stav neměnil. Tak tedy Jihlava poráží Olomouc 1:0 a připisuje si druhou výhru v zimní Tipsport lize.

89
    Byl z toho roh, ale ten už si Vysočina pohlídala.

88
    Sigma chce vyrovnat, vytváří si závěrečný tlak a teď musel Jungr na zadní tyči pomoct Blažkovi. Už tam byl Šindelář, nakonec se k míči těsně nedostal.

87
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Kukol, přichází Kosak.

84
    Blažek měl problémy, nebezpečně střílel Ševčík a brankář Jihlavy míč nedokázal udržet v rukavicích. Nakonec mu pomohla obrana.

82
    Už se hraje posledních deset minut zápasu a Olomouc se nadechuje k tlaku, Jihlava však může chodit do brejků, otevřená obrana Sigmy k tomu přímo vybízí.

80
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Masopust, přichází Kliment.

79
    Hned trojité střídání hostů. Ze hřiště odešli Vidlička, Dreksa a Zahradníček, na jejich místa jdou Štěrba, Holub a Hladík.

77
    Jihlava rozehrála roh na krátko a velice špatně. Málem se urodil rychlý brejk Olomouce, požár však zavčas uhasil Karlík.

76
    Jihlava zatím bezpečně kontroluje výsledek a patnáct minut před koncem je znovu usazena na útočné polovině Sigmy.

74
    Vypálil Přeučil a ten trestný kop nebyl vůbec špatně rozehrán. Míč končí jen kousek nad Reichlovou bránou.

73
    Žlutou kartu dostává Dreksa (SK Sigma Olomouc).

72
    Jihlava bude rozehrávat standardku, Pavel Dreksa před vápnem fauloval Josla.

70
    Obrovská šance Vysočiny, tak přeci jen. Přetažený centr na zadní tyč propadl na Masopusta a ten z voleje trefuje břevno olomoucké brány.

69
    Stříž chtěl vybojovat roh, ale dobře to udělal Karol Karlík, který míč před Blažkem pohlídal.

67
    Petr Rada chystá další střídání, jeho tým potřebuje oživit. Ve druhém poločase už není tak aktivní.

66
    Roh Olomouce zahrával Zahradníček a na něj si naběhl hlavičkující Ševčík, slabý pokus nemohl Blažka překvapit.