Everton – West Ham 1:0 (kon.) | Fulham – Chelsea 1:3 (kon.) | Hull City – Newcastle 1:4 (kon.)
Stoke – Arsenal 1:0 (kon.) | Sunderland – West Brom 2:0 (kon.) | Southampton – Liverpool 0:3 (kon.)
Hull City AFC
1:4 (0:2)
Newcastle United
Sobota 01.03.2014, 16:00 • KC Stadium, Hull • Anglická Premier League

Newcastle i po dnešní výhře zůstává v tabulce osmý. Také Hull zatím setrval na jedenácté pozici, ale to ještě mohou změnit další zápasy tohoto kola. To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a užijte si zbytek soboty! (18:02:19)

Utkání končí jasným vítězstvím Newcastlu v poměru 1:4. Hosté za třemi body vykročili už v prvním poločase, ve kterém se góly Sissoka a Rémyho ujali vedení 0:2. Tygři v úvodu druhé půle snížili Daviesem, ovšem to bylo z jejich strany vše. V 55. minutě tak Sissoko svým druhým gólem v zápase vrátil Strakám dvoubrankový náskok a v samém závěru přidal čtvrtý zásah hostí Anita.

90+3
    Newcastle právě vstřelil branku!
    Ještě jeden míč v domácí bráně! Střídající Gosling se s míčem protlačil až do šestnáctky, kde už sice souboj s protihráčem neustál, ale volného balónu se následně ujal Dummett, jenž nahrál na druhou tyč VURNONOVI ANITOVI a ten měl před sebou už jen prázdnou kasu.

90+3
    Běží poslední minuta nastavení, u míče hosté.

90+2
    Domácí poslali do šestnáctky několik centrů, ale obrana Strak vždy odvrátila.

90+1
    Po rohu se domácí ubránili. Rozhodčí Friend nastaví ještě tři minuty.

90
    Chester ztratil ve středu hřiště míč a Rémy se z levé strany vřítil až do vápna. Jeho střelu ještě přizvedl Bruce a McGregor měl co dělat, aby balón vytáhl na roh.

90
    Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Luuk de Jong, přichází Dan Gosling.

89
    Hosté dohrávají řádnou hrací dobu u šestnáctky Hullu.

87
    Koren hledal prostor, kudy by prostrčil balón do ohně. Hosté si ho ale pohlídali.

86
    Aluko hledal v šestnáctce Jelaviće. Míč ovšem doputoval až ke Krulovi.

86
    Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Curtis Davies, přichází James Chester.

85
    Hosté hrají velmi dobře takticky a nepouští soupeře do blízkosti své šestnáctky.

84
    ... zahrával Aluko, pro míč si došel Krul.

84
    Rohový kop pro Hull...

82
    Hullu se stále krátí čas na to, aby jeho hráči s utkáním ještě něco udělali. Ani žádný domácí tlak se zatím nekoná.

81
    Žlutou kartu dostává Tom Huddlestone (Hull City AFC).

81
    de Jong vysunul Rémyho, který se řítil proti McGregorovi, ale ocitl se v presu dvojice domácích stoperů a na hranici šestnáctky upadl. Sudí Friend faul nepíská.

Martin Augustin

Branky: 46. Davies (Huddlestone) – 9. Sissoko (Debuchy), 43. Rémy, 55. Sissoko, 90+3. Anita

Karty:   53. Jelavić (HLL), 74. Meyler (HLL), 81. Huddlestone (HLL) – 28. Tioté (NEW), 35. Yanga-Mbiwa (NEW)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 6:6.
    Hull City AFC: McGregor – Elmohamady, Bruce, Davies (C) (86. Chester), Figueroa (62. Koren) – Rosenior, Huddlestone, Meyler, Livermore (62. Aluko) – Jelavić, Long.
    Náhradníci: Harper – Chester, Koren, Boyd, Quinn, Aluko, Sagbo.

Newcastle United: Krul – Debuchy, Williamson, Yanga-Mbiwa, P. Dummett – Sissoko, Anita, Tioté (C), Gouffran – de Jong (90. Gosling), Rémy.
    Náhradníci: Alnwick – Haidara, Taylor, Gosling, Marveaux, Cissé, Sh. Ameobi.

Rozhodčí: Friend – Flynn, Garratt