Orlová – Olomouc B 1:1 (kon.) | Mikulovice – Žďár n/S 1:1 (kon.) | Hlučín – Uničov 1:1 (kon.)
Hulín – Třebíč 0:1 (kon.) | Prostějov – Kroměříž 2:1 (kon.) | Opava – Břeclav 2:0 (kon.)
Slezský FC Opava
2:0 (2:0)
MSK Břeclav
Sobota 22.03.2014, 18:00 • Městské sady, Opava • Moravskoslezská fotbalová liga

Domácí v první půli dvěma brankami získali pohodlný náskok a ve druhé půli už kontrolovali hru a hosty k ničemu nepustili. S přehledem tak dokráčeli ke dvoubrankovému vítězství. (19:58:50)

90
    Domácím vítězství 2:0 stačí, na hřišti se nic zajímavého neděje.

87
    Popáté střídá Opava. Františka Schneidera nahradí na zbývající minuty Robin Wirth.

86
    Střídá také Břeclav, Davida Jukla nahrazuje Davidf Kočiš-Koval.

83
    Domácí opět střídají, místo Tomáše Mrázka přišel Martin Neubert.

83
    Opava stále drží vedení a svému soupeři povoluje naprosté minimum.

80
    Dnešnímu zápasu přihlíží 1810 diváků.

76
    Ve stejném čase střídají i domácí. Ze hřiště odešel František Metelka, kterého střídá Radim Grussmann.

76
    Břeclavští střídají, Jakuba Šenka na hřišti nahradil Pavel Jurčík.

70
    Opava je zatím lepší, drží více míč na svých kopačkách a nedovoluje svému soupeři, aby se dostal do nebezpečných příležitostí.

63
    Domácí podruhé střídají, Tomáš Komenda nahradil Petra Nekudu.

62
    Opavský Nekuda dostal žlutou kartu za faul.

60
    Mrázek vybojoval míč na hranici šestnáctky, hned vypálil, ale jeho pokus mířil mimo tyče.

56
    Po rohovém kopu vystřelil Schneider zpoza pokutového území. Sice to byla tvrdá rána, ale pouze doprostřed branky.

52
    Domácí jsou stále aktivnější a kontrolují hru.

49
    Právě střídající Němec se dostal do první šance druhé půle. Z hranice malého vápna vypálil z voleje, ale přestřelil.

46
    Domácí o poločase vystřídali. Z hřiště odešel Jan Schaffartzik a přišel Radek Němec.