Česko U18 – Finsko U18 4:3 (1:0 po s.n.) | Švédsko U18 – Maďarsko U18 5:1 (kon.) | USA U18 – Rusko U18 6:1 (kon.)
Kanada U18 – Japonsko U18 7:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
HC Oceláři Třinec
Neděle 23.03.2014, 17:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Generali play off Tipsport extraligy

Už se zdálo, že i čtvrté utkání bude muset svého vítěze najít v prodloužení, ale to by nesměl půl minuty před koncem zápasu překonat jinak bezchybného Hudáčka Martin Růžička. Třinec tak na východě Čech zvítězil v obou zápasech a série se do Slezska přesune za stavu 3:1 pro Oceláře. Páté utkání je na programu ve středu. Z Pardubic se s vámi s přáním příjemného vstupu do dalšího týdne loučí Marek Votke. (19:23:46)

Nejlepší hráči: Július Hudáček a Šimon Hrubec.

60:00

59:34
    Třinec právě vstřelil branku!
    Půl minuty před koncem utkání Třinec zřejmě rozhoduje o vítězi dnešního utkání! Martin Adamský vypálil kotouč na Hudáčka a odraženou černou pryž za záda pardubického brankáře procpal MARTIN RŮŽIČKA. Asistence: Martin Adamský a Jiří Polanský.

58:26
    Po přihrávce od mantinelu kotouč prolétl pardubickým brankovištěm, situaci řeší Kolář a vyváží puk ven ze třetiny.

57:54
    Třinec spěchal dopředu pro dost možná rozhodnutí zápasu, ale zastavil jej ofsajd.

57:24
    Lukáš Radil hledal před brankou volného Tybora, ale slovenský expres ve vysoké rychlosti nezakončil!

56:39
    Petr Sýkora nebezpečně tečoval střelu od modré čáry, Hrubec vyráží a dopředu spěchá Třinec.

56:08
    Zohorna ale nakonec přece jen kotouč dojel a pálí do Hrubce, hra je přerušena.

55:46
    Podél mantinelu spěchá do útoku Jan Kolář, ale svou přihrávkou směřující na Zohornu pokazil.

54:55
    Domácí se v závěru zápasu ženou dopředu, těsně nad tečoval Lukáš Radil!

53:58
    Pardubice se hnaly dopředu a navezly se až před Hrubce do brankoviště, to se nelíbí jednomu z třineckých obránců a situaci musí řešit obr Jiří Cetkovský.

53:39
    Puk má na svých hokejkách Třinec a pardubická obrana se musí mít na pozoru.

53:18

52:29
    Východočeši znovu vyhazují až za Hrubce.

52:14
    Třinec víří před Hudáčkem. Pardubický brankář po střele od modré čáry chvíli nevěděl, kde je kotouč, ale naštěstí pro domácí se kus černé gumy usadil právě v Hudáčkově výstroji.