Kladno – Most 3:1 (kon.) | Vlašim – Jihlava 3:1 (kon.) | Letohrad – Ústí n/L 1:3 (kon.)
Karviná – Třinec 2:1 (kon.) | Pardubice – Plzeň 5:3 (kon.) | Kert Park Praha – Hr. Králové 2:4 (kon.)
HBC Pardubice
5:3 (1:1, 1:2, 3:0)
HBC Plzeň
Sobota 12.04.2014, 16:00 • Autosklo H.A.K Arena Pardubice • CROSSDOCK Extraliga

Právě nám skončilo extraligové utkání, které mělo velmi vyrovnaný průběh zápasů po všechny třetiny. Domácí brankář Heczko dnes neměl svůj den, kdy pustil dva lehké góly. Spoluhráči, ale za něj zabojovali a ve třetí třetině díky trefě 3 minuty před koncem vývoj utkání otočili.
    Na dalším utkání v Pardubicích, se s vámi bude těšit Antonín Polák (18:04:52)

43:42
    Domácí vyhráli vhazování, ale netakticky ihned vyhazují na další zakázané uvolnění

43:34
    Zakázané uvolnění domácích

43:23
    Ingršt mohl rozhodnout po chybě Marka měl odkrytou branku, netrefil ji

43:03
    Hostující Slanec střílel od modré čáry, střela se mu vůbec nepovedla a mířila vedle

42:02

Domácí otáčejí vývoj utkání. Míček do branky dotlačil PAVEL KUBEŠ. Asistence Petr Filip, Ondřej Waber

41:15
    Filip napřáhl z poloviny hřiště, jeho střela byla zblokovaná

40:55
    Hosté se osvobozují

Antonín Polák

Branky a nahrávky: 9. Waber (Mašík, Kubeš), 19. Mašík (Urbanec, Hák), 35. Mašík (Waber, Filip), 43. Kubeš (Filip, Waber), 45. Krejčí (Filip) – 5. Kejř, 17. Gřonka (Pravda), 23. Kejř (Valenta)

HBC Pardubice: Heczko (Smekal) – Hák, Mokříž, Pecina, Filip, Merta, Kubeš, Ingršt, Waber, Hodr, Urbanec, Kasal, Urban, Gabriel,Drenko, Česák, Novotný, Severýn
    HBC Plzeň: Marek (Semera) – J. Benedikt, Edl, Slanec, Kavalír, Vágner, Polívka,Vodrážka – Krpal, Krch, Malý, J. Kejř, Krásný, Němec, O. Benedikt, Gřonka, Valenta, Tůma, Pravda

Rozhodčí: Vrba Josef, Šprincl Petr