H. Měcholupy – Kunice 0:1 (kon.) | Chrudim – Jirny 3:1 (kon.) | Králův Dvůr – Admira Praha 2:1 (kon.)
Strakonice – Roudnice 0:5 (kon.) | Domažlice – Převýšov 1:0 (kon.)

89
    Střídání na straně Kunic. Ze hřiště odchází Svoboda, toho nahrazuje Štěpán Hrazdíra.

88
    Střelec branky Mike Fryčer je střídám za Martina Stancla.

83
    Patrik Svoboda dostává žlutou kartu po zbytečném sražení Tomáše Chlumeckého na polovině Sportovního klubu.

81
    Měcholupy se snaží zvrátit výsledek utkání. Přímý kop Marka Podrazkého však chytil Marek Štěpánek.

79
    A je tu červená karta! Po druhé žluté kartě musí ze hřiště odejít Marek Čech.

77
    Emoce začínají stoupat. Hraje se převážně na polovině Horních Měcholup a Kunice se snaží dotlačit balón za záda brankáře Pokorného, který ale svými skvělými zákroky brání svou svatyni.

68
    Kunice právě vstřelily branku!
    MIKE FRYČER vystřelil na branku. Brankář Pokorný reflexně zakročil, ale míč se náhodou dostal za jeho záda. Trochu šťastný gól.

64
    Střídání domácích. Odchází Bocek toho nahrazuje Suk.

53
    Dnešní utkání sleduje 150 diváků.

46
    Do druhého poločasu tady máme dvě změny na obou stranách. Do hřiště nastoupil za Měcholupy Žitný a za Kunice Rejhon. Ze hřiště odchází za domácí Folwarczny a za hosty Kotlík.

46

Viděli jsme relativně vyrovnaný první poločas se šancemi na obou stranách, bohužel bez změny skóre.