Admira Praha – Čáslav 2:0 (kon.) | Chomutov – Jirny 1:1 (kon.) | Roudnice – Zápy 2:1 (kon.)
Karlovy Vary – Převýšov 4:5 (kon.) | Kunice – Domažlice 3:1 (kon.) | Štěchovice – Kolín 0:1 (kon.)
H. Měcholupy – Chrudim 1:2 (kon.) | Sparta B – Králův Dvůr 1:2 (kon.) | Strakonice – Meteor 4:2 (kon.)
FK Admira Praha
2:0 (2:0)
FK Čáslav
Středa 16.04.2014, 17:00 • FK Admira Praha • Česká fotbalová liga

Admira si v druhém poločase pohlídala dvoubrankový náskok a připisuje si velmi důležité 3 body. (18:52:09)

89
    K dalšímu střídání se rozhodla Čáslav. Milan Ujec odešel a přišel Dominik Mandula.

87
    Z přímého kopu to teď zkusil Čmejla, ale našel jen náruč golmana Antošíka.

85
    Další změna v sestavě Admiry. Místo Jiřího Kurka si zahraje Tomáš Petr.

83
    A máme tu další střídání, prozměnu v domácím podání. Střelec druhé branky Štěpán Zahálka vystřídal a místo něj přišel na hřiště Jiří Mamurov.

80
    Vystřídala i Čáslav. Abdullah Habbar přenechal své místo Aleši Melechovskému.

79
    Admira poprvé vystřídala. Místo Davida Snopa si zahraje Matěj Čmejla.

77
    Prošek trochu se štěstím vymotal dva obránce a dostal se k zakončení. Jeho střela levačkou, ale postrádala razanci i přesnost.

70
    Hoffmann poslal nadýchaný centr do vápna, kde si na něj počíhal Ojini a nebezpečnou hlavičkou vyzkoušel pozornost Rakovana.

68
    Prošek si kousek za půlí hezky zpracoval míč, navedl si jej na střed a velice nebezpečně zakončil. Bohužel pro domácí, svatyni o kousek minul.

64
    Tentokrát Ojini vystřelil o poznání lépe, ale jeho pokus byl zblokovaný na roh.

61
    Dnešní utkání sleduje 140 diváků.

60
    Bohužel musím konstatovat, že druhý poločas je oproti tomu prvnímu méně kvalitní.

53
    Ojini se dostal ve vápně k zakončení, ale míč se od něj v podstatě jen odrazil.

46

Do druhého poločasu nastoupil také Ojini, který nahradil Petra Dolejše.

Hřiště opustil Daniel Kocourek a do druhého poločasu nastupuje Martin Hoffmann.

Admira díky brankám Vošahlíka a Zahálky vede 2:0. Uvidíme, co Čáslav vymyslí do druhého dějství a zda s nepříznivým výsledkem dokáže něco udělat.