Admira Praha – Čáslav 2:0 (kon.) | Chomutov – Jirny 1:1 (kon.) | Roudnice – Zápy 2:1 (kon.)
Karlovy Vary – Převýšov 4:5 (kon.) | Kunice – Domažlice 3:1 (kon.) | Štěchovice – Kolín 0:1 (kon.)
H. Měcholupy – Chrudim 1:2 (kon.) | Sparta B – Králův Dvůr 1:2 (kon.) | Strakonice – Meteor 4:2 (kon.)
TJ Štěchovice
0:1 (0:1)
SK Sparta Kolín
Středa 16.04.2014, 17:00 • stadion TJ Štěchovice • Česká fotbalová liga

To je z dnešního zápasu vše, já se ještě jednou omlouvám za stručnější onlajn. U příštího zápasu SPORTU ZDAR. (19:00:55)

Štěchovice dnes prohrávají své první domácí utkání v této sezoně! Po bojovném výkonu ve druhém poločase domácí gólu nedočkali a utkání končí 0:1.

90+1

90
    Žlutá karta pro Tomáše Michálka.

90
    Domácí mají ještě jednu minutu nad rámec hrací doby, vše směřuje k výhře Kolína.

90
    Druhé střídání Kolína. Za hřiště odešel Jindřich Stejsla a nastupuje Dominik Horák.

89
    Žlutá karta pro Michala Jelínka.

89
    Ještě jedna šance hostí! Stejskal řádně protáhl Sňozíka.

85
    Žlutá karta pro Michala Sedláčka.

85
    Kolín přečíslil domácí a osamocený Horák trefuje tyč!

83
    První střídání Kolína. Ze hřiště odešel Marek Sedláček a nastupuje Matěj Horák.

80
    Domácí hráči bojují, ale stále nepřišla žádná příležitost. Kolínští si náskok jistí.

77
    Po delší odmlce se pokusil zahrozit Kolín, domácí obránci si poradili.

75
    Pospíšilovo zakončení, mimo bránu.

72
    Domácí tým se snaží vyrovnat ale střely lítají všude možně.

71
    Příležitost Hodce, ten střílel do rukavic Čižinského!

69
    Třetí střídání domácích. Hřiště opustil Radek Šindelář a nastupuje Stanislav Kodr.