Mons – Leuven 0:0 (zruš.) | Waasland-Beveren – Gent 2:4 (kon.) | Lierse – Oostende 0:2 (kon.)
Charleroi – Cercle Brugge 2:0 (kon.) | Mechelen – Kortrijk 2:1 (kon.)
Sporting Charleroi
2:0 (0:0)
Cercle Brugge KSV
Sobota 19.04.2014, 20:00 • Stade du Pays de Charleroi • Belgická Jupiler Pro League

To je ode mne vše, budu se na vás těšit při některém z dalších utkání. Hezký večer a na shledanou. (22:04:36)

Byla to tentokrát velká dřina, nakonec ale Sporting bere další tři body. Cercle Bruggy se dlouho držely, ale dvěma góly v rozmezí čtyř minut jejich naděje a šance na bodový zisk utnul Clément Tainmont. Oba góly přišly až po Buylově vyloučení ze 70. minuty, proto nejspíše určitá část viny padne na jeho hlavu.

90+2

90+1
    V závěru zápasu ještě taktické střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Willems, přichází Gálvez López.

90
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty nad rámec druhého poločasu.

90
    Blíží se konec zápasů a hosté míří vstříc další porážce. Bez větších nadějí to ještě zkusil N'Diaye, ale gólu byl daleko.

85
    Ndongala nabral rychlost a doslova přefičel kolem svého obránce. Dokázal přihrát do dobré pozice Faurému, jehož zakončení rabonou ale skončilo jen v náručí gólmana Van Damma.

82
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Saglik, přichází Kumedor.

82
    Střídání v týmu Cercle Brugge KSV: ze hřiště odchází Boi, přichází Staelens.

78
    Kabananga se ke střele odhodlal i potřetí v zápase. Mandanda byl i tentokrát úspěšnější.

77
    Žlutou kartu dostává De Kegel (Cercle Brugge KSV).

75
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    Druhým gólem během několika minut posílá CLÉMENT TAINMONT svůj tým do dvoubrankového vedení. Tentokrát střelou do vzdálenějšího růžku po dlouhém plachtícím centru.

74
    Střídání v týmu Cercle Brugge KSV: ze hřiště odchází Verkindere, přichází Naudts.

71
    Domácí okamžitě využívají početní výhody. CLÉMENT TAINMONT si naskočil na centr Francoise a okolo brankáře Dan Damma posílá míč do sítě. 1:0 pro domácí!

70
    Posledních 20 minut odehraje Cercle v oslabení. V pokutovém území zahrál rukou Stephen Buyl a vidí druhou žlutou kartu v zápase.

69
    Blíže ke vstřelení gólu byl určitě mladý Verkindere, ale také s jeho pokusem si Mandanda nadvakrát poradil.

65
    Kabanangova střela mířila hodně nad. Mandanda bude vykopávat.

64
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Tormena, přichází Ndongala.

61
    Mandanda musí být ve střehu. Sice na něj nemíří žádné superstřely, ale i nyní Verkindereho střela by mu při nepozornosti mohla nadělat potíže.