Stosurová – Petkovicová 0:2 (kon.) | Dellacquaová – Kerberová 0:2 (kon.)
Šafářová – Erraniová 2:0 (kon.) | Kvitová – Giorgiová 2:0 (kon.)
Jana Čepelová
1
6 5 5
sk Sobota 19.04.2014, 21:09Pohár Billie Jean Kingové

Čo povedať k tomuto zápasu ? Sledovali sme krásne stretnutie, ktoré mohla Čepelová niekoľkokrát ukončiť, avšak v kľúčových momentoch zlyhala. Kanadská tenistka dokázala vystupňovať svoj výkon a teší sa z víťazstva. Po prestávke bude kolega Branislav Bodnovič pokračovať prenosom z druhej dvojhry. Odo mňa je to všetko, prajem dobrú noc. (23:33:53)

Koniec zápasu

7:5
    Wozniaková využíva svoju prvú príležitosť na ukončenie zápasu. Bohužiaľ, po úvodnom singli prehrávame 0:1.

40-15
    Mečbal pre kanadskú tenistku, ktorý prichádza po takmer dva a pol hodiny trvajúcom boji.

30-15
    Jana sa snažila o víťazné ukončenie výmeny, loptička však predsa len skončila v tesnom aute.

15-15
    Čepelová nápalila loptičku do vrchnej časti pásky, tá sa však odrazila len späť na jej stranu.

0-15
    Zabojuje ešte Čepelová ? Začiatok gemu na returne začína sľubne.

6:5
    Čepelová mala potrebnú dávku šťastia, úder jej padol presne na čiaru, mohla to zakončiť volejom na sieti. Ten však totálne pokazila a Wozniaková pôjde po prestávke podávať na víťazstvo.

A-40
    Jana sa sama na seba hnevá. Opäť zbytočná chyba, Wozniaková má k dispozícii brejkbal.

40-40
    Bohužiaľ, Čepelová nezvládla ťažobu okamihu a dopustila sa dvojchyby.

30-40
    Presnými údermi do rohu sa kanadská tenistka dopracovala až k fiftínu. Pozor, aby to nebolo z jasne vyzerajúcej záležitosti ešte poriadne dramatické.

15-40
    Loptu získava Wozniaková.

0-40
    Wozniaková donútená chybovať! Čepelová má možnosť na čistú hru.

0-30
    Loptu získava Čepelová.

0-15
    Priam exhibičná výmena! Po viac ako dvoch hodinách strávených na kurte predvádzajú obe aktérky dnešného krásneho zápasu neuveriteľné veci. Na sieti úspešne zakončila Čepelová.

5:5
    Azda najdlhšia výmena v celom zápase napokon dopadla úspešnejšie pre Wozniakovú. Tá ukázala väčšiu agresivitu a víťazným úderom vyrovnala stav rozhodujúcej sady.

40-30
    Prehodenie Čepelovej neprepadlo na druhú stranu. Gamebal pre Aleksandru Wozniakovú.

30-30
    Opäť fantastický výmena, Čepelová sa neskutočnými údermi dokázala dostať z defenzívy až do útoku a výmenu zakončila úspešným volejom na sieti.