Znojmo – Ostrava 0:4 (kon.) | Liberec – Slovácko 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Jablonec 3:2 (kon.)
FC Slovan Liberec
2:1 (0:1)
1.FC Slovácko
Sobota 19.04.2014, 16:00 • U Nisy • Gambrinus liga

Utkání dvou rozdílných poločasů viděli diváci pod Ještědem. Slovácko bylo lepší v tom prvním, kdy si vypracovalo jednobrankové vedení. Severočechům zase patřil ten druhý, domácí nakonec rozhodli o svém vítězství sedm minut před koncem, kdy nařízenou penaltu proměnil kapitán Jarolím.

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám hezký zbytek víkendu. (19:19:17)

90+2
    Slovácko dostala zřejmě poslední šanci na vyrovnání. Trávník se ujal exekuce volného kopu kousek za hranicí vápna. Technický obstřel ale skončil vedle.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o 2 minuty.

90
    Pavelka nabil Coufalovi, který se do balonu pořádně opřel. Nepřesná rána ale končí vysoko na tribuně stadionu U Nisy.

89
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Marek Jarolím, přichází Isaac Sackey.

87
    Douglas schytal tvrdou ránu někam do hrudníku. Domácí záložník už je však na nohou a v pořádku.

86
    Střídání v týmu 1. FC Slovácko: ze hřiště odchází Jiří Valenta, přichází Jan Lukáš.

85
    Liberečtí mohli svůj náskok ještě navýšit z přímého kopu. Toho se ujal Budnik, který ale trefil pouze zeď.

84
    Trávník zajel do brankáře Kováře a zato vidí od rozhodčího žlutý trest.

83
    Liberec právě vstřelil branku!
    Balon si na penaltový puntík postavil MAREK JAROLÍM a s ledovým klidem posílá Slovan poprvé do vedení – 2:1.

82
    Kuncl fauloval v pokutovém území Jarolíma, který už se chystal zakončit. Červená karta a navíc penalta pro Slovan.

81
    Severočeši mají v posledních minutách navrch. Slovácko se musí usilovně bránit.

80
    Před námi je poslední desetiminutovka. Oba týmy mají zatím ke třem bodům stejně daleko.

79
    Další zajímavá situace před Hečou. Luckassen si naběhl za obranu a vypálil. Střela na přední tyč však skončila těsně nad.

77
    Střídání v týmu 1. FC Slovácko: ze hřiště odchází Jaroslav Diviš, přichází Michal Trávník.

76
    Šimko si při svém zpracování pomohl rukou, čehož si všiml i hlavní arbitr.

75
    A Budnik mohl z prvního dotyku s míčem skórovat. Odražený balon se dostal k osamocenému ukrajinskému útočníkovi, který ale branku Slovácka těsně míjí.

74
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Michal Obročník, přichází Jevgen Budnik.