Austria – Wolfsberger 3:1 (kon.) | Sturm Graz – Ried 2:1 (kon.) | Wacker – Wiener 3:1 (kon.)
Admira – Salzburg 2:3 (kon.)
SK Sturm Graz
2:1 (1:0)
SV Guntamatic Ried
Sobota 19.04.2014, 19:00 • UPC Arena • Rakouská Bundesliga

Dnešní utkání je u konce. První poločas nabídl na skóre vyrovnaný, na převahu nevyvážený fotbal až do posledních minut. Již v nastaveném čase se trefil David Schloffer a poslal domácí do vedení.

Hostům se ve druhém poločase podařilo sice zásluhou Patricka Möschla vyrovnat, o pár minut později ale opět odskočili domácí do vedení, zasloužil se o to Florian Kainz. Domácí si tedy připisují další tři body do tabulky. Děkuji za sledování a přeji příjemný zbytek soboty.

90+2
    Žlutou kartu dostává Florian Kainz (SK Sturm Graz).

90+2
    Möschl se pokoušel o vyrovnání, avšak nezamířil přesně.

90
    Základní hrací doba je za námi, nyní přijde krátké nastavení.

89
    Ani Sandrovi se ale přímo z rozehrávky skórovat nepodařilo.

88
    To je ale nemusí mrzet, jelikož po Wolfově faulu bude kopat další standardní situace Sandro.

88
    Volný kop se jim ale vůbec nepovedl.

87
    Tony Vastić bude po faulu Kainze zahrávat standardní situaci.

84
    Sturm Graz právě vstřelil branku!
    Domácí strhávají vedení opět na svou stranu! FLORIAN KAINZ se stává místním hrdinou, jelikož se trefil přesně k pravé tyči! Takovýto záběr zápasu nejspíše nikdo nečekal.

83
    Gerard byl faulován Todorovskim a hosté budou zahrávat standardní situaci.

82
    Gernot Trauner fauloval a domácím se tak nabízí možnost získat opět vedení.

81
    Střídání v týmu SV Josko Ried: ze hřiště odchází Oliver Kragl, přichází Thomas Hinum.

80
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází David Schloffer, přichází Patrick Wolf.

78
    Ried právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! PATRICK MÖSCHL dostal přesnou přihrávku od Vastiće a pravou nohou se trefil přesně pod horní tyčku! Utkání dostává na posledních 10 minut nový náboj.

75
    Mohlo být skoro rozhodnuto! Beichler napřáhl zpoza vápna k tvrdé střele, která jen těsně minula bránu!

73
    Oliver Kragl fauloval a hosté opět ztrácejí míč.

72
    Avšak moc dlouho jim to nevydrželo a u míče jsou opět hosté. Vyrovnávací branka už je opravdu na spadnutí.