Austria – Wolfsberger 3:1 (kon.) | Sturm Graz – Ried 2:1 (kon.) | Wacker – Wiener 3:1 (kon.)
Admira – Salzburg 2:3 (kon.)
FC Wacker Innsbruck
3:1 (1:0)
SC Wiener Neustadt
Sobota 19.04.2014, 19:00Rakouská Bundesliga

To je ode mne pro dnešek vše, budu se těšit u dalších onlajnů, na shledanou. (21:04:01)

Tento duel je již minulostí. Domácí hráči dokázali v druhém poločase navýšit vedení z první půle na 3:1 a připisují si tak další výhru na své konto.

90+4
    Poslední ránu tohoto utkání vyslal Hlinka.

90+2
    Wacker právě vstřelil branku!
    Výhru domácího celku pojistil svou brankou WALLNER, o vítězi tohoto duelu je již rozhodnuto.

90+2
    Po předchozím faulu má možnost rozehrávky Wernitznig.

90+1
    Žlutou kartu dostává střídající Daniel Maderner (SC Wiener Neustadt).

90
    Základní hrací doba je za námi, hlavní arbitr ale nejspíše ještě nějakou minutu nastaví.

89
    Miloševičovu ránu s přehledem chytá Siebenhandl.

88
    Střídání v týmu SC Wiener Neustadt: ze hřiště odchází Sereining, přichází Daniel Maderner.

88
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Hinterseer, přichází Michael Steinlechner.

86
    Safár odkopává míč až za půlící čáru.

84
    Pichlmannovu střelu zastavuje Stipe Vucur.

83
    Säumel se připravuje na rozehrávku rohového kopu.

82
    Kochův pokus zablokoval Hinterseer.

80
    Mimm mířil vedle branky Safára, ten bude tedy znovu rozehrávat.

78
    Safár odkopává od své branky až za polovinu hřiště.

77
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází střelec druhé branky Jevtic, přichází Wernitznig.