Austria – Wolfsberger 3:1 (kon.) | Sturm Graz – Ried 2:1 (kon.) | Wacker – Wiener 3:1 (kon.)
Admira – Salzburg 2:3 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
2:3 (1:1)
FC Red Bull Salzburg
Sobota 19.04.2014, 19:00Rakouská Bundesliga

To je ode mne pro dnešek vše, příjemný zbytek večera Vám přeje Adam Joska! (21:00:37)

Tento zápas je již minulostí. Po prvním poločase byl stav nerozhodný, když každý tým vstřelil jednu branku. Ve druhé půli rozhodl až v devadesáté minutě o výhře Salzburgu třígólový střelec Soriano. V nastavení už se domácím nepodařilo vyrovnat a tak si hosté odváží další body do tabulky rakouské ligy.

90
    Salzburg právě vstřelil branku!
    JONATAN SORIANO střílí svou třetí branku v utkání, což znamená hattrick, který se ve fotbale jen tak nevidí. Tímto gólem nejspíše rozhodl o výsledku celého utkání.

88
    René Schicker bude za malou chvíli kopat přímý volný kop.

87
    Tischler v poklidu chytil střelu Lazara.

85
    Poté co Auer kopl míč do zámezí, rozehraje rohový kop Kampl.

84
    Salzburg se okamžitě po rozehrávce žene do útoku, ale šanci Hierländera zastavil Auer.

82
    Admira právě vstřelila branku!
    Po přihrávce od Katzera se k míči dostal DOMORAUD, který prostřelil brankáře a srovnává tak stav utkání na 2:2.

82
    Brankáři míč ale vypadl, obránci ho raději odklidili na rohový kop, který kopne René Schicker.

81
    Pokus Reného Schickera má Gulácsi ve svých rukavicích.

79
    Kampl si dobře připravil střeleckou pozici, následný střelecký pokus mu ale už nevyšel, míč tak končí vedle branky.

76
    Gulácsi bude odkopávat od své brány.

74
    Po rozehrávce rohu se k balónu dostal Hierländer, který ale mířil mimo tři tyče.

74
    Kampl za malou chvíli rozehraje rohový kop Salzburgu.

73
    Je tu další střídání, tentokrát v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Thürauer, přichází Sulumani.

72
    Schwab připravil o míč Ulmera.

71
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Alan, nahradí ho Žulj.

70
    Žlutou kartu dostává Windbichler (FC Admira Wacker Mödling).

Adam Joska

Branky: 30. Windbichler, 82. Domoraud – 2. Soriano, 56. Soriano (pen.), 90. Soriano

Karty:   12. Toth (TRK), 32. Schwab (TRK), 53. Auer (TRK), 55. Schicker (TRK), 70. Windbichler (TRK)

FC Admira Wacker Mödling: Tischler – Auer, Wessely, Windbichler, Katzer, Toth, Thürauer, René Schicker, Schwab, Schick, Maximilian Sax
    FC Red Bull Salzburg: Gulácsi – Klein, Ulmer, Leitgeb, André Ramalho, Ilsanker, Kampl, Mailinger, Mané, Jonatan Soriano, Alan