Freiburg – Mönchengladbach 4:2 (kon.) | Augsburg – Hertha 0:0 (kon.) | Braunschweig – Bayern 0:2 (kon.)
Dortmund – Mohuč 4:2 (kon.) | W. Brémy – Hoffenheim 3:1 (kon.) | Hamburg – Wolfsburg 1:3 (kon.)
Borussia Dortmund
4:2 (2:1)
1. FSV Mohuč 05
Sobota 19.04.2014, 15:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Německá Bundesliga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:25:00)

Je dobojováno. Domácí lavička spokojená, Dortmund poráží, dle očekávání, Mainz 4:2 v utkání, které nabídlo velmi povedenou podívanou. Ve druhém poločase nejprve vyrovnal za hosty svou druhou brankou Okazaki, ovšem radost z vyrovnání hostům nevydržela dlouho. Hned za tři minuty totiž vyrovnal Piszczek, který hlavou přizvedl míč po volném kopu a překonal tak zasahujícího Kariuse. Těsné vedení Borussie vydrželo do 79. minuty, kdy odpor soupeře definitivně "zlomil" čtvrtým gólem Reus.

90+1
    Rozhodčí Schmidt nastaví dvě minuty, diváci v Signal Iduna Park skandují ve stoje a vzdávají tak hold svému týmu, který i dnes předvedl slušný výkon a potvrdil výhru z minulého kola z hřiště Bayernu Mnichov.

89
    Koo přihrává na levou stranu, kde si nabíhá Choupo-Moting, který střílí z voleje, ale je to z ostrého úhlu, míč končí mimo branku.

89
    Ani tentokrát se domácí z rohového kopu, z levé strany, neprosazují. Hosté nakopávají míč na polovinu soupeře.

88
    Znovu v šanci Aubameyang, který si zpracoval míč na levé straně a jako v předchozí situaci, i nyní ho vychytal fantastický Karius, který míč pravou rukou vytěsnil na roh.

87
    Míč se odrazil na roh, domácí rozehrají z pravé strany. Obrana hostů se v pohodě ubránila a hosté mohou okamžitě přejít do protiútoku.

86
    Znovu skvěle zasáhl gólman Mainzu Karius, tentokrát proti střele Aubameyanga z pravé strany, parádní zákrok!

84
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Marco Reus, přichází Pierre-Emerick Aubameyang.

82
    Şahin si nabíhá na centr z pravé strany, ale před ním zasahuje gólman Karius.

81
    Dortmund má k dispozici rohový kop, který Reus rozehraje z pravé strany.

81
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Miloš Jojić, přichází Jonas Hofmann.

80
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Henrich Mchitarjan, přichází Kevin Großkreutz.

79
    Dortmund právě vstřelil branku!
    Nařízený pokutový kop proměnil nekompromisní střelou k levé tyči MARCO REUS a byť Karius vystihl směr střely, míč vyrazit nedokázal, skvěle kopnutá penalta.

78
    Byla nařízena penalta ve prospěch domácího týmu.

78
    Červenou kartu dostává Niko Bungert (1. FSV Mainz 05) za to, že ve vápně zahrál rukou při střele Lewandowskiho.

77
    A na centr z pravé strany si ve vápně naskočil Lewandowski, který hlavičkuje, ale míč se odráží od tyče!

77
    Volný kop pro Borussii, na polovině soupeře rozehrává z pravé strany Reus.

Martin Dvořák

Branky: 6. Jojić, 18. Lewandowski (Mchitarjan), 57. Piszczek (Reus), 79. Reus (pen.) – 14. Okazaki, 54. Okazaki

Karty:   8. Jojić (DOR) – 39. Okazaki (MAI)   78. Bungert (MAI)

Borussia Dortmund: Langerak – Piszczek, Papastathopulos, Hummels (C), Durm – Kirch, Şahin, Jojić (81. Hofmann), Mchitarjan (80. Großkreutz), Reus (84. Aubameyang) – Lewandowski.
    Náhradníci: Alomerović – Friedrich, Sarr, Hofmann, Aubameyang, Schieber, Großkreutz.

1. FSV Mohuč 05: Karius – Bell (46. Parker), Bungert, Noveski (C), Pospěch – Geis, Moritz (46. Saller), Díaz, Malli (76. Koo) – Okazaki, Choupo-Moting.
    Náhradníci: Krešić – Svensson, Fathi, Saller, Koo, Parker, Soto.

Rozhodčí: Schmidt – Walt, Voss