Janov – Cagliari 1:2 (kon.) | Atalanta BC – Hellas Verona 1:2 (kon.) | Parma – Inter 0:2 (kon.)
AC Milán – Livorno 3:0 (kon.) | Udinese – Neapol 1:1 (kon.) | Catania – Sampdoria 2:1 (kon.)
Chievo – Sassuolo 0:1 (kon.) | Lazio – Turín 3:3 (kon.) | Juventus – Bologna 1:0 (kon.)
Fiorentina – AS Řím 0:1 (kon.)
Atalanta Bergamo
1:2 (0:0)
Hellas Verona
Sobota 19.04.2014, 15:00 • Stadio Atleti Azzurri d'Italia, Bergamo • Italská Serie A

Je konec! Verona dokázala dvěma góly získat slibné vedení, ale tři minuty před koncem domácí zdramatizovali závěr, když se přiblížili na 1:2. Tento stav je nakonec definitivní, i přes několik šancí v posledních minutách se dokázal Hellas ubránit a veze si tak cenné tři body. (16:56:29)

90+5

90+4
    Gólman Rafael měl potíže sebrat míč po centru Cigariniho, na pomoc mu vyrazilo několik hráčů a dorážet chtěli i domácí. Rafael je nakonec povalen na brankové čáře a rozhodčí přerušuje hru.

90+4
    Moralez je faulován několik metrů před vápnem a tohle může být zajímavá standartní situace!

90+2
    Gomez získal míč a chce ho dostat co nejdále od branky Verony, je však faulován kousek před půlkou.

90+1
    Aktivita zatím domácí neopouští, ti jsou vedeni ke srovnání svým publikem, které v závěru hodně ožilo.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut.

90
    Moralez jen těsně přestřelil branku hostů!

89
    Bergamo je díky vstřelenému gólu na koni a čeká nás ještě zajímavý závěr.

87
    Bergamo právě vstřelilo branku!
    Kontaktní gól přichází tři minuty před koncem zápasu! Po rozehrání standartní situace Moralezem z levé strany se dostal k míči DENIS a dokázal prolomit dnešní střeleckou smůlu Atalanty. Asistence: Moralez.

86
    Moralez byl faulován kousek od rohového praporku, zajímavá standartka pro domácí.

85
    Posledních pět minut řádné hrací doby. Atalanta se tlačí do útoku, co to jde, ale vždy narazí na obranný blok hostující Verony.

84
    Toni chtěl centrovat až v malém vápně, ale míč mu sebral jeden z domácích obránců.

83
    Míč má na nohou Verona, která si chce pohlídat závěr utkání.

81
    Spolupráce Reimondiho a Denise málem skončila gólem! Reimondi poslal míč směrem na branku, těsně před ní ho chtěl tečovat Denis, ale nedokázal ho trefit. I tak se kulatý nesmysl pohyboval směrem do klece hostů a Rafael ho vyškrábnul na brankové čáře.

81
    Po centru se dostal k míči Toni, ale nedokázal ho usměrnit k brance.

80
    Rohový kop pro Veronu.

78
    Žluté potrestání pro hostujícího Donsaha.

77
    Atalanta měla k dispozici standartku z pravé strany, ale míč končí až za brankou.