Janov – Cagliari 1:2 (kon.) | Atalanta BC – Hellas Verona 1:2 (kon.) | Parma – Inter 0:2 (kon.)
AC Milán – Livorno 3:0 (kon.) | Udinese – Neapol 1:1 (kon.) | Catania – Sampdoria 2:1 (kon.)
Chievo – Sassuolo 0:1 (kon.) | Lazio – Turín 3:3 (kon.) | Juventus – Bologna 1:0 (kon.)
Fiorentina – AS Řím 0:1 (kon.)
Parma Calcio 1913
0:2 (0:0)
Inter Milán
Sobota 19.04.2014, 15:00 • Stadio Ennio Tardini (Parma) • Italská Serie A

To je pro dnešek vše, příště opět na shledanou. (16:55:27)

Parma doma prohrává s Interem Milán 0:2, za hosty se trefil Rolando a ke konci i Guarín. Hosté měli mírnou převahu a zaslouženě vítězí. Domácí přitom mohli jít v závěru první půle do vedení, Cassano ale neproměnil pokutový kop. Hned v úvodu druhé půle dostal druhou žlutou kartu Paletta, domácí tak dohrávali v deseti. Druhou půli si už Inter pohlídal a dokázal zápas dovést k vítězství.

90+3
    Centr Cassana však neznamenal pro obranu Interu žádný problém.

90+2
    Parma má k dispozici přímý kop, podaří se snížit?

90
    Nastavovat se budou 4 minuty.

89
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    Pravděpodobně je rozhodnuto – Parma inkasuje podruhé, a případnému bodovému importu z dnešního utkání se tak velmi vzdaluje. FREDY GUARÍN dostal pěknou přihrávku za obranu, brankáře Miranteho poté překonal povedenou střelou ze střední vzdálenosti.

88
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Hernanes, přichází Fredy Guarín.

87
    Inter se snaží co nejefektivněji šetřit čas, ideálně na útočné půli.

85
    Žlutou kartu dostává Hernanes (Inter Milán).

83
    Domácí se provinili útočným faulem, konkrétně to byl Felipe. Inter tak může pošetřit čas.

81
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Mauro Icardi, přichází Rubén Botta.