Marítimo – Coimbra 3:1 (kon.) | FC Ferreira – Nacional 0:5 (kon.) | Gil Vicente – Estoril 0:0 (kon.)
Belenenses – Sporting 0:1 (kon.)
Gil Vicente FC
0:0 (0:0)
GD Estoril Praia
Sobota 19.04.2014, 18:00Portugalská Primeira Liga

To je ode mne pro tuto chvíli vše, hezký zbytek večera Vám přeje Adam Joska! (20:03:48)

Tento zápas je již minulostí. Domácí nedokázali využít v desáté minutě penaltu, když dostal červenou kartu brankář Vagner, ani následných osmdesát minut početní převahy, a tak tento duel končí nerozhodně 0:0.

90+2
    Hraje se na polovině hřiště, zdá se, že tento zápas skončí nerozhodně.

90+1
    Základní hrací doba je za námi, hráčům zbývá už jen pár minut nastavení na vstřelení gólu.

90
    Žlutou kartu dostává střídající Simmy (Gil Vicente FC).

88
    Hra je neustále vyrovnaná, ani jeden z celků si nedokázal vypracovat vážnou situaci.

86
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Diogo Viana, přichází Simmy.

85
    Tiago Gomes se snaží složitě vystřelit, nakonec vybojoval alespoň rohový kop.

83
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Evandro, přichází Gerso.

81
    Diogo Amado se snaží proniknout přes obranu, ale zatím se mu to nedaří.

79
    Velmi sporná situace v pokutovém území Estorilu! Fernandes se dotkl míče rukou, ale rozhodčí zůstávají v klidu.

76
    Žlutou kartu dostává Pecks (Gil Vicente FC).

74
    Avto vypálil z velké dálky, tento pokus nenadělal Ribeirovi žádné potíže.

72
    V posledních minutách hry se hraje bez šancí, míč je po většinu hry u půlící čáry.

69
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Hugo Vieira, přichází Masquera.

68
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Carlitos, přichází Javier Balboa.