Dominic Thiem
Dominic Thiem (Q)
2
6 6
Pondělí 21.04.2014, 14:51 • Real Club de Tennis Barcelona, Pista 1 • ATP Barcelona - Barcelona Open Banc Sabadell (antuka)

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek pondělí a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (16:09:21)

Statistiky

Esa: 5:5
    Dvojchyby: 5:3
    První servis: 69 % : 50 %
    Vyhrané fiftýny: 58:62
    Délka utkání: 1:11

Zápas je u konce a z postupu do druhého kola turnaje v Barceloně se raduje Dominic Thiem. Rakouský mladík podal velice povedený výkon, nezlomil ho ani nepříznivý stav 1:4 ve druhém setu a pěti vyhranými gemy v řadě otočil do konečných 6:4. Pro Radka Štěpánka tak turnaj končí, Dominic Thiem se ve druhém kole střetne se čtrnáctým nasazeným, domácím Marcelem Granollersem.

Konec zápasu

4:6
    Druhý mečbol už Dominic Thiem využil, vyhrál druhý set 6:4 a tím pádem i celý zápas.

15-40
    Ten první Štěpánek odvrátil, jenže jeho soupeř má ještě dvě další příležitosti.

0-40
    Páté Thiemovo eso znamená tři mečboly!

0-30
    A po další povedené výměně už jen dva.

0-15
    Thiemovi schází k vítězství už jen tři míčky.

4:5
    Ajajaj, Radek Štěpánek udělal dnes svou pátou dvojchybu, ztrácí další servis a to znamená, že Thiem vede 5:4 a bude podávat na vítězství v celém utkání.

40-A
    Další brejkbolová příležitost rakouského reprezentanta.

40-40
    Štěpánek ho odvrací – shoda.

30-40
    Bohužel však bude muset bojovat, neboť Thiem má brejkbol na 5:4.

30-30
    Výborně, získává ji pro sebe český hráč!

15-30
    Thiem opět ve vedení, opět se bude hrát velmi důležitá výměna.

15-15
    Doufejme, že Radek Štěpánek v sobě najde morální síly a zastaví svého momentálně dominantního soupeře.