Manchester City – West Brom 3:1 (kon.)
Manchester City
3:1 (3:1)
West Bromwich Albion
Pondělí 21.04.2014, 21:00 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League

Pro dnešek je to z Etihad Stadium vše. Věřím, že jste se u dnešního zápasu Barclays Premier League bavili a přeji Vám příjemný zbytek večera! Na shledanou. (22:58:22)

Manchester City tentokrát nezaváhal a na domácím Etihad Stadium si snadno poradil s West Browmichem Albion. Vše podstatné se odehrálo v průběhu prvního poločasu. Citizens se ujali během úvodních deseti minut dvoubrankového vedení zásluhou Pablo Zabalety a Sergio Agüera. Po čtvrthodině hry poté vrátil West Brom do hry Graham Dorrans, Citizens ale žádné drama nepřipustili a ještě před přestávkou se prosadil Martin Demichelis, který byl místním hlasatelem vyhlášen mužem zápasu a zpečetil výhru City, které se dotahuje na druhou Chelsea. Londýnský celek má pouze o bod více. Konečné skóre. Manchester City 3 West Brom 1.

90+5
    Stefan Jovetič obelstil dva protihráče, jeho následný centr byl ale odvrácen a v dnešním zápase se už nic nestane.

90+5
    Citizens rozehráli rohový kop, naskakující Vincent Kompany se ale do zakončení nedostal.

90+4
    James Milner se dostal na pravé straně šestnáctky k nebezpečné střele z úhlu, kterou Ben Foster dokázal skvělým zákrokem vyrazit na rohový kop!

90+4
    Místní hlasatel vyhlásil mužem zápasu Martina Demichelise.

90+3
    Graham Dorrans se pokusil přidat svůj druhý gól v dnešním zápase ze střední vzdálenosti, jeho pokus ale skončil vysoko nad.

90+2
    Baggies se snažili prosadit na levém křídle, Citizens ale byli pozorní.

90+1
    Nad rámec dnešního zápasu bylo kvůli ošetřování Davida Silvy nastaveno 5 minut.

90
    Oba týmy užily všechny možnosti střídání. V dresu City do hry postupně přišli Stefan Jovetič, James Milner a Aleksandar Kolarov, na straně West Bromu se na trávník dostali Victor Anichebe, Saido Berahino a James Morrison.

89
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Edin Džeko, přichází Aleksandar Kolarov.

89
    Liam Ridgewell má zdravotní potíže, jenže West Brom už využil všechna tři střídání.

88
    ROHOVÉ KOPY: Manchester City 7 West Brom 2

88
    Citizens rozehráli rohový kop, který West Brom dokázal odvrátit.

87
    Edin Džeko se na levé straně pokutového území Baggies pěkně otočil s míčem a poté z úhlu vypálil, jeho pokus byl ale Jonasem Olssonem sražen na rohový kop.

86
    James Milner centroval pravačkou, jeho následný pas byl ale odvrácen.

85
    Pablo Zabaleta zkusil své střelecké štěstí, jeho střela ale skončila pouze na dobře postaveném Grahamu Dorransovi.

84
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Youssuf Mulumbu, přichází James Morrison.

Tomáš Reiner

Branky: 3. Zabaleta, 10. Agüero, 36. Demichelis (Kompany) – 16. Dorrans (Vydra)

Karty:   22. Demichelis (MAC) – 19. Dawson (WBA)

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 5:5.
    Manchester City: Hart – Zabaleta, Kompany, Demichelis, Clichy – Silva (70. Milner), Fernandinho, García, Nasri – Džeko (89. Kolarov), Agüero (64. Jovetić).
    Náhradníci: Pantilimon – Richards, Lescott, Kolarov, Milner, Negredo, Jovetić.

West Bromwich Albion: Foster – Jones, Dawson, Olsson, Ridgewell – Amalfitano, Mulumbu (84. Morrison), Sessègnon (76. Berahino), Brunt, Dorrans – Vydra (60. Anichebe).
    Náhradníci: Myhill – Reid, Lugano, Yacob, Morrison, Anichebe, Berahino.

Rozhodčí: Phil Dowd. Asistenti: S. Ledger, S. Bennett. Čtvrtý rozhodčí: R. Madley

Diváci: 47000