Columbus – Pittsburgh 3:4 (kon.) | Minnesota – Colorado 1:0 (po pr.) | Chicago – St. Louis 2:0 (kon.)
Dallas – Anaheim 3:0 (kon.)
Chicago Blackhawks
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
St. Louis Blues
Úterý 22.04.2014, 02:40 • United Center, Chicago • Play-off NHL

To je z mé strany již vše. Děkuji, že jste tento zápas sledovali spolu se mnou a u dalších hokejových onlajnů se někdy v budoucnu opět těším na počtenou! (05:27:52)

3. Michal Handzuš (CHI) 0+1

Máme za sebou třetí dějství této dramatické série. Z vítězství 2:0 se radují hokejisté Chicaga, kteří tak stav série snižují na 1:2 na zápasy. Vítězný gól vstřelil už v 5. minutě domácí kapitán Jonathan Toews. Pojistka pak přišla až 20 sekund před koncem duelu, kdy při power-play hostí skóroval do opuštěné klece Marcus Krüger. Obrovskou zásluhu na výhře Chicaga má brankář Corey Crawford, který Bluesmanům zneškodnil řadu velkých šancí.

Střely na branku ve 3. třetině – 7:11, celkem – 25:34

Stav série – 1:2

60:00

59:40
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Chicago dnes zvítězí, to už je jasné! Handzuš vybojoval ve středním pásmu kotouč a nahodil ho za branku. Tam byl jako první Saad, který klec objel a naservíroval puk MARCUSOVI KRÜGEROVI, jenž rozhoduje zápas. Asistence: Brandon Saad a Michal Handzuš.

59:20
    Důležitý zákrok Crawforda, který lapačkou vytěsnil ránu Pietrangela!

59:02
    Poslední minuta, branka St. Louis je prázdná!

58:36
    Smith ušetřil cenné sekundy za brankou Millera.

58:01
    Poslední dvě minuty.

57:41
    Blackhawks hrají velmi dobře takticky a v posledních minutách soupeře k ničemu nepouštějí.

56:45
    Mohlo být hotovo! Miller už jen ležel ve svém brankovišti, ale domácí nedokázali dostat kotouč do branky!