Montreal – Tampa 4:3 (kon.) | Detroit – Boston 0:3 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 1:4 (kon.)
Los Angeles – San Jose 3:4 (po pr.)
Los Angeles Kings
3:4 (0:1, 2:1, 1:1 - 0:1)
San Jose Sharks
Středa 23.04.2014, 04:15 • Staples Center, Los Angeles • Play-off NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (07:25:09)

Dnešní utkání sledovalo 18 390 diváků.

STAV SÉRIE PO TOMTO UTKÁNÍ:

Los Angeles Kings – San Jose Sharks 0 : 3.

Marian GÁBORÍK (LAK) 1+0, 3 střely, čas na ledě 20:46

O vítězi dnešního zápasu tak rozhodl trochu náhodný gól, který je připsán Marleauovi, byť puk tečoval do vlastní branky obránce Kings, Sláva Vojnov... Nicméně rozhodující je, že Los Angeles se touto dnešní porážkou dostává na hranici vyřazení z play-off, neboť prohrává v sérii se San Jose již 0:3 na zápasy!

66:20
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Hodně smolný závěr pro Los Angeles, které bylo po celou dobu prodloužení lepší! PATRICK MARLEAU rozhodl o vítězství Sharks snad při první útočné akci hostů, kdy z levé strany bekhendem poslal puk na branku Kings a nešťastně tam ještě zasáhla hůl Vojnova, od níž se puk dostal za záda bezmocného Quicka. Asistence: Scott Hannan.

65:05
    Justin Williams nahazuje puk a spěchá do útočného pásma, hosté ale vyhazují ze třetiny.

64:15
    Sharks jsou od úvodních vteřin prodloužení pod tlakem, i nyní se nemohou vymanit z vlastní třetiny.

63:36
    Vojnov vrací puk do útočného pásma, defenziva Sharks zatím drží soupeře u mantinelu.

63:22
    Statistika střel v prodloužení – 4:0 pro Kings.

63:22
    Oddechový čas pro hosty.

63:22
    Sharks vyhazují puk na zakázané uvolnění, vhazovat se bude před Niemim.

62:50
    Richards byl nyní blízko vítěznému gólu, na hranici brankoviště se natahoval po odraženému puku a kdyby měl delší ruce, mohl puk zasunout do odkryté branky!

62:15
    Nahozený puk Kopitarem zastavuje za vlastní brankou Niemi, který tak pomáhá vlastní obraně.

61:46
    Před útočícím Stollem odehrává Wingels za vlastní branku, domácí se nedostávají do útoku.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 25. Stoll (Toffoli, Doughty), 28. Gáborík, 41. Carter (Kopitar, Doughty) – 4. Burns (J. Thornton, Boyle), 30. Nieto (Demers, Marleau), 50. Hertl (Wingels, Vlasic), 67. Marleau (Hannan)

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Muzzin, Doughty, Regehr, Vojnov, Mitchell, Martinez – Gáborík, Kopitar, Williams – King, Richards, Carter – Toffoli, Lewis, Nolan – Pearson, Stoll, D. Brown
    San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Vlasic, Demers, Stuart, Braun, Hannan, Boyle – Pavelski, J. Thornton, Burns – Marleau, Couture, Nieto – Hertl, Sheppard, Wingels – Torres, Desjardins, M. Brown

Rozhodčí: Peel, Rooney – Cormier, Miller

Diváci: 18 390