PSG – Évian TG 1:0 (kon.) | Toulouse – Lyon 0:0 (kon.)
Toulouse FC
0:0 (0:0)
Olympique Lyon
Středa 23.04.2014, 18:30 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešní dohrávky 34. kola vše, já Vám přeji hezký středeční večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:28:07)

Statistiky

Držení míče: 52 % : 48 %
    Střely celkem: 9:7
    Střely na branku: 2:2
    Rohy: 5:4
    Fauly: 12:11

Utkání končí a body se nám po bezbrankové remíze dělí. I ve druhé půli pokračoval fotbal bez většího vzruchu, ten přišel až později. V 65. minuté napálil Ben Yedder a stejně dopadla i akce těsně před závěrečným hvizdem, to brankovou konstrukci orazítkoval Braithwaite. Po remíze se tak Toulouse bodově dotáhlo na Remeš, Lyon zůstává na pátém místě s dvoubodovou ztrátou na Saint-Étienne.

90+4
    Tak to mohl být skvělý konec utkání! Do rychlého kontru se dostal domácí Braithwaite, dokázal překonat i gólmana, jenže svou střelou trefil tyč! Míč se následně odrazil k Regattinovi, ten však při velké snaze přestřelil!

90+2
    Už to vypadalo, že se Gomis dostane k zakončení, nakonec však podlehl těsné obraně, nezvládl se s míčem otočit a sám byl o něj obrán.

90+1
    Pěkná, svižná střela z kopačky domácího Regattina, Lopes byl dobře postaven a tento pokus zkrotil.

90
    Rozhodčí přidá tři minuty.

90
    Svůj centr trochu přehnal, spěchal za ním Braithwaite, zpátky do vápna však míč nedostal.

89
    Je tu rohový kop pro Toulouse. Rozehraje ho Furman.

88
    Ben Yedder pospíchal za dlouhým nákopem, jenže to měl dál, než hostující obrana, která tak v poklidu odvrátila.

87
    Možnost posledních střídání využili i domácí, Óscar Trejo má dnes splněno, na závěrečné minuty naskakuje Dominik Furman.

86
    Poslední změna v hostujícím dresu, Bafetimbi Gomis nahradil Alexandre Lacazetteho.

84
    Najednou se před brankou objevili hostující hráči, Bedimo hledal centrem Benziu, před nim musela na poslední chvíli odvracet domácí obrana.

82
    Hosté nespěchají s rozehrávkou, trochu tahají čas a to se samozřejmě nelíbí divákům, kteří začínají pískat.

81
    Je tu poslední desetiminutovka utkání.

80
    Neuspěl ani Ben Yedder se svým individuálním průnikem pravou stranou.

79
    Sledujeme stále stejný obrázek – snahu domácích o tlak. Ten je hodně platonický.