AS Řím – AC Milán 2:0 (kon.)
AS Řím
2:0 (1:0)
AC Milán
Pátek 25.04.2014, 20:45 • Stadio Olimpico, Řím (kapacita 82 307) • Italská Serie A

AS Řím měl od začátku až do konce otěže zápasu na svých kopačkách. Svou převahu dokázal také využít v podobě dvou branek, které rozdělil rovnoměrně do obou poločasů. V tom prvním se prosadil po nádherné individuální akci Pjanić, ve druhém poločase přidal uklidňující druhý gól Gervinho. AS měl ještě několik dobrý příležitostí, ale další zásah nepřidal. Naopak hosté z AC Milán zůstali daleko za očekáváním a v zápase nepředvedli vůbec nic. S konstatováním, že si AS Řím připsal do tabulky tři body za výhru 2:0 se s Vámi loučím. Děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit u zítřejšího zápasu mezi Bolognou a Fiorentinou. (22:43:09)

90+3
    Už se rozběhla poslední minuta dnešního utkání při které si domácí tým bez problémů hlídá své dvoubrankové vedení.

90+1
    Tolói nemůže po zákroku Robinha pokračovat ve hře a domácí dohrají zbytek zápasu o deseti. Mezitím rezervní sudí oznámil, že se budou nastavovat tři minuty.

90
    Robinho si svoji frustraci vybil na Tolóiovi. Myslím, že Robinho může být ještě za žlutou kartu rád, to byl likvidační faul, který na fotbalové trávníky nepatří.

89
    Robinho se snažil vymodlit pokutový kop a jeho filmování mohli potrestat z rychlého protiútoku domácí fotbalisté. Castán však v dobré pozici podklouzl.

89
    Montolivo vybojoval pro hosty rohový kop.

87
    Pazzini si šikovně stáhl uvnitř pokutového území míč na své kopačky, ale poté poslal svůj pokus mimo tři tyče.

86
    I trenér Garcia vyčerpá všechny tři střídání. Na hřiště posílá Taddeie, ze hry naopak stahuje Pjaniće.

85
    Po chybné rozehrávce domácích se dostal do zakončení Taarabt, ale ten nasměroval svůj přízemní pokus pouze do míst, kde stál připravený De Sanctis.

83
    Další střídání i na straně domácích. Odpočinout si jde Maicon, nahradí jej Torosidis.

83
    AS Řím svou kombinací baví přítomné diváky. Naopak AC působí odevzdaným dojmem. Takto se určitě nebojuje o pohárovou Evropu.

81
    Poslední střídání na straně AC Milán. Pro dnešek už má odpracováno hvězdný Honda, na závěr zápasu přichází Robinho.

80
    Rami zastavil nedovolenými prostředky rozběhnutého Gervinha, a tak ho sudí Tagliavento odměňuje žlutou kartou.

79
    Pazzini to zkusil z hranice pokutového území, ale jeho střela postrádala jak na přesnosti, tak na razanci.

78
    Po De Rossiho zásahu si hosté rozehrávku této standardky zopakují.

78
    Centr z kopačky Montoliva srazil na rohový kop Tolói.

77
    Domácí lodivod Garcia střídá. Do hry přijde čerstvý Florenzi, opačným směrem směřuje viditelně unavený Totti.