New York Rangers
Neděle 08.06.2014, 01:30 • Staples Center, Los Angeles • Play-off NHL

Československá stopa v utkání

Marián Gáborík (LAK) – 1+0, 4 střely na bránu, čas na ledě 28:08 (05:49:12)

Dnešní maratónské utkání je u konce, trvalo přibližně 4 a 1/4 hodiny. V jedenadevadesáté minutě rozhodl přesnou tečí kapitán Dustin Brown. Los Angeles Kings se tak ujímají v sérii vedení 2 – 0, další zápase sehrají v noci z pondělí na úterý v newyorské Madison Square Garden. Ode mě to je vše, děkuji za sledování. Přeji krásnou prosluněnou neděli.

90:26
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Kopitar předložil kotouč na modrou čáru Mitchellovi, který tvrdě vypálil. Do jeho střely vložil ale hůl DUSTIN BROWN a poslal kotouč do sítě. Brown se zachoval jako správný kapitán a rozhodl toto maratónské utkání. Asistence: Willie Mitchell, Anže Kopitar

90:00
    Puk se přesně po devadesáti minutách ocitá mimo hřiště, vhazovat se bude v obranném pásmu hostů.

89:30
    Hráči mají za sebou již polovinu zápasu navíc, stále se však snaží rozhodnout. Přeji jim hodně štěstí.

88:40
    Domácí chvíli kombinovali v útočném pásmu, po pár přihrávkách však o puk přišli.

87:35
    Rozehrávky se ujímají opět domácí, kteří by určitě chtěli odjíždět do New Yorku s dvouzápasovým vedením.

86:48
    Na druhé straně mohl rozhodnout už po několikáté Kopitar, jeho mířidla už však asi šly spát.

86:37
    Nejprve pálil Zucarello, poté Girardi. Ani jeden z nich ale nebyl úspěšný.

85:35
    Domácí trenér Sutter před zápase řekl, že se dnes může stát cokoliv, že se bude hrát třeba do půl desáté jejich času. Pokud se tedy jeho předpověď vyplní, čeká nás ještě hodinka hokeje.

85:17
    Domácí si nedali pozor na postavení na modré čáře, je jim odpískán ofsajd.

84:58
    Hosté se dopustili zakázaného uvolnění, hra se stěhuje zpět před Lundqvista.

84:00
    Hráči začínají dělat stále větší a větší chyby, branka už je cítit ve vzduchu.

83:12
    Drew Doughty, který dnes strávil na ledě přes 38 minut je stále plný energie a je jedním z nejaktivnějších na ledě.

82:37
    Rychlý přechod do útoku se domácím nepovedl, akce skončila na finální přihrávce.

82:13
    Nyní se navíc provinili ofsajdem.

82:00
    Domácí zaváží kotouč do útočného pásma, nic rychlého to ale není.

81:36
    Gáborík dobře vypálil, Lundqvist byl ale opět proti.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 22. Stoll (Williams, King), 35. Mitchell (Vojnov, Williams), 42. King (Greene, Williams), 48. Gáborík, 91. Brown (Mitchell, Kopitar) – 11. McDonagh (D. Moore), 19. Zuccarello (Brassard, McDonagh), 32. St. Louis (Stepan, Kreider), 35. Brassard (Zuccarello)

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Doughty, Muzzin, Vojnov, Mitchell, Greene "A", Martinez – Brown "C", Kopitar "A", Gáborík – Toffoli, Carter, Pearson – Williams, Stoll, King – Lewis, Richards, Clifford. Trenér: D. Sutter
    New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi "A", McDonagh, Stralman, Staal "A", J. Moore, Klein – Nash, Stepan, Kreider – St. Louis, Richards "A", Hagelin – Zuccarello, Brassard, Pouliot – Dorsett, D. Moore, Boyle. Trenér: A. Vigneault

Rozhodčí: Wes McCauley, Dan O'Halloran – Derek Amell, Brad Kovachik