Olomouc – Košice 4:1 (kon.) | Domažlice – Plzeň 1:8 (kon.) | Mladá Boleslav – Vyšehrad 2:2 (kon.)
B. Bystrica – Frýdek-Místek 2:1 (kon.) | Žilina – Šaľa 3:1 (kon.) | Myjava – Zlaté Moravce 2:0 (kon.)
Lipt. Hrádok – Ružomberok 0:9 (kon.) | Litovel – Olomouc 1:4 (kon.)
TJ Jiskra Domažlice
1:8 (1:3)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 21.06.2014, 11:00 • Postřekov • Přípravný zápas

Skončilo přátelské utkání mezi Jiskrou Domažlice a Viktorií Plzeň. Na hřišti v Postřekově bylo k vidění celkem devět branek. Tu první vsítili domažličtí fotbalisté, avšak poté skórovali už jenom hráči Plzně. Utkání nakonec končí vysokým vítězstvím Viktorie Plzeň, která svého dnešního soupeře přestřílela 8:1. (12:46:11)

Na dnešní přátelský zápas si našlo cestu 1105 diváků!

80
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Kanonáda Plzně nebere konce! Po samostatném průniku překonal domácího brankáře podruhé v utkání JAKUB HORA.

79
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: hřiště opouští Vnuk a nahrazuje jej Lucák.

79
    Již sedmou branku Plzně po Horově parádním centru za obranu vsítil LUKÁŠ STRATIL, který tak v tomto utkání zkompletoval hattrick.

68
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: hřiště opouští Bezděk a Mužík, na jejich místa vbíhají Buršík a Holý.

68
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: Lukeš nahradí Kovaříka.

67
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Rajtoral, nahradí jej Hrubý.

67
    A rázem je to 1:6! Po Stratilově centru a nedůsledné obraně Domažlic si míč našel cestu až k JAKUBU HOROVI, který se dokázal prosadit.

64
    Viktoriáni odkakují svému soupeři již na rozdíl čtyř branek. Náhradník Hrdlička od rohového praporku odcentroval míč do pokutového území, kde si jej za svá záda nešťastně srazil domácí obránce Čihák.

62
    Střídání v támu FC Viktoria Plzeň: hřiště opouští kapitán Chramosta, místo něj vbíhá na trávník Hrdlička.

59
    Rajtoral našel přesným pasem ONDŘEJE VAŇKA, který přesně mířenou střelou zvýšil vedení svého týmu již na 4:1.

46
    Střídala také Jiskra Domažlice: do druhé půle nezasáhne Domabyl, kterého vystřídal Hradecký.

46
    FC Viktoria Plzeň o poločase střídala: Horvátha nahradil Chrien a místo Bolka se do brány postavil Pavlík.

46

Je za námi úvodní poločas přátelského utkání mezi Jiskrou Domažlice a Viktorií Plzeň. Přestože gólový účet zápasu otevřeli domácí fotbalisté, v průběhu první půle se projevila rozdílná kvalita obou kádrů a do kabin odcházejí spokojenější plzeňští fotbalisté, kteří vedou 3:1.

45

Aleš Procházka

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Jiskra Domažlice. Více informací zde.

Branky: 14. Mužík – 16. Vaněk, 19. Stratil, 30. Stratil, 59. Vaněk, 64. Čihák (vla.), 67. Hora, 79. Stratil, 80. Hora

TJ Jiskra Domažlice: Šiman – Čihák, Bauer, Hamerlík, Javorský, Vojtko, Domabyl (46. Hradecký), Vnuk (79. Lucák), Mužík (68. Holý), Špícek, Bezděk (68. Buršík)
    Náhradníci: Buršík, Bláha, Holý, Hradecký, Lucák, Frei

FC Viktoria Plzeň: Bolek (46. Pavlík) – Hubník, Horváth (46. Chrien), Řezník, Hrošovský, Kovařík (68. Lukeš), Vaněk, Rajtoral (67. Hrubý), Chramosta (62. Hrdlička), Hora, Stratil
    Náhradníci: Pavlík, Chrien, Lukeš, Hrubý, Hrdlička