Nitra – B. Bystrica 2:1 (kon.) | Liberec – Pardubice 0:2 (kon.) | Liberec – Pardubice 3:2 (kon.)
Plzeň – Sokolov 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram 1:1 (kon.) | Opava – Znojmo 3:1 (kon.)
Slovácko – Dubnica 2:1 (kon.) | Jablonec – Slovan Bratislava 0:0 (zruš.) | Jihlava – Trenčín 1:2 (kon.)
Slezský FC Opava
3:1 (0:0)
1. SC Znojmo FK
Středa 25.06.2014, 17:00 • Velké Hoštice • Přípravný zápas

Byť Opava prohrávala, do přípravy nakonec vítězně vstoupila ona. Povedlo se jí totiž otočit průběh utkání po dvou brankách Jurečky a jedné Továrka. (18:43:44)

90
    Opava právě vstřelila branku!
    V závěru ještě pojistka na opavskou výhru. Po rohovém kopu se míč dostal k VÁCLAVU JUREČKOVI, který bombou k tyči nedal Hippovi šanci.

88
    Znojmo by rádo vyrovnalo, ale Opava je momentálně vůbec nepouští do nějaké nadějnější možnosti.

87
    Po rohu se k míči dostal Jurečka, ale jeho zakončení bylo hodně slabé. Opavský hráč si mohl připsat druhý gól v zápase, stačilo jen přitlačit.

86
    Comara se sice uvolnil a procpal se z levé strany do vápna, následný pas však zamířil přímo do moci Hampela.

85
    Domácí se dostávají do vedení. ŠIMON TOVÁREK šel sám na brankáře Hippa a počínal si chladnokrevně, míč umístil přesně k tyči.

84
    Lama předvedl pěknou individuální akci a kolmici poslal do šance Comaru. Toho však při zakončení dokázal zblokovat jeden z opavských hráčů.

83
    Kdo se dnes těšil na krásné letní počasí, ten musí být značně zklamán. S deštěm totiž značně přituhlo.

81
    Po další standardce Znojma už si počínal Hampel jistě.

80
    Znojmo zahrávalo standardku. Míč mířil přímo do rukavic brankáře Hampela, kterému ale následně míč vypadl, nemělo to však žádné vážnější následky.

78
    Vyrovnáno! VÁCLAV JUREČKA převzal míč na hranici ofsajdu a následně krásně přeloboval vybíhajícího brankáře Hippa.

77
    Comara převzal míč před vápnem, po lehkém kontaktu se ale skácel k zemi, tohle mohl ustát.. Hraje se dál.

76
    Opava v posledních minutách v útlumu. Nedostává se do kombinace, a tím pádem ani do šancí.

75
    Pěkná akce Znojma. Lama uvolnil na levém křídle ukázkovou kolmicí Lukáše. Ten se dostal na hranici vápna a poslal míč Andrezlymu. Ten už následně zakončoval. Šikovně obstřelil brankáře, míč ale zastavila tyč!

74
    ...Yonov to zkusil přímo, jeho skákavá střela ale mířila vedle tyče.

73
    Comara faulovaný, standardka pro Znojmo...

72
    Lukáš mířil z levé strany sám na bránu, ale Cihlář ho vyslal do ofsajdové pozice.

71
    Znojmo obléhalo velké vápno soupeře. Hladíkův centr byl zblokovaný a stejně dopadalo i pozdější střela Lamy.