Senec – Zlaté Moravce 1:0 (kon.) | Vlašim – Táborsko 1:4 (kon.) | Olomouc – Opava 5:0 (kon.)
Haladás – Trnava 2:3 (kon.) | Plzeň – Most 5:1 (kon.) | Wisla Krakov – Karviná 1:1 (kon.)
Žilina – Slovácko 1:2 (kon.) | L. Mikuláš – Třinec 1:1 (kon.) | Pohronie – Frýdek-Místek 0:6 (kon.)
Slovácko – Žilina 1:1 (kon.)
Wisla Krakov
1:1 (1:0)
MFK Karviná
Sobota 28.06.2014, 11:00 • Myślenice (POL) • Přípravný zápas

Karviná celé utkání dotahovala, ale nakonec dokázala v závěru zápasu srovnat skóre a s účastníkem polské nejvyšší soutěže tak uhrála cennou remízu.

Premiéra nového kouče na karvinské lavičce tak končí úspěchem, společně s touto informací se s Vámi také loučím a děkuji za pozornost. (12:50:52)

90
    Již plyne devadesátá minuta zápasu a stav je nadále nerozhodný.

88
    Karviná právě vstřelila branku!

V závěru zápasu se podařilo Karviné srovnat a je tak blízko slušnému výsledku proti favoritovi zápasu. VÁCLAV CVERNA se zapisuje do listiny střelců.

78
    Střídání v týmu Wisła Kraków: ze hřiště odchází Burliga, přichází Furtak.

76
    Změna také na straně Karviné, hřiště opouští Fiala a zahraje si Puchel.

75
    Jak to tak v přátelských zápasech bývá, máme tu jedno střídání za druhým. Hřiště opouští Stilič a zahraje si Szywacz.

68
    Střídání v týmu Wisła Kraków: ze hřiště odchází Gargula, přichází Lucas.

67
    Střídání v týmu Wisła Kraków: ze hřiště odchází Glowacki, přichází Bierzalo.

55
    Rohový kop Karviné žádné nebezpečí nepřinesl.

46
    Střídání v týmu MFK OKD Karviná: ze hřiště odchází Ondřej Cverna, přichází Puškáč.

46
    Střídání v týmu MFK OKD Karviná: ze hřiště odchází Eismann, přichází Legierski.

46
    Střídá také Karviná, ze hřiště šel Juřena a místo něj si zahraje Limanovský.

46
    Střídání v týmu Wisła Kraków: ze hřiště odchází Brožek, přichází Sarki.

46
    Na straně Wisly do druhého poločasu nastoupil Akor, naopak již nehraje Boguski.

46

Máme za sebou první poločas přátelského utkání mezi Wislou Kraków a Karvinou. Za pětačtyřicet minut hry padla jediná branka a o tu se postaral ve 26. minutě Jankowski, Karviná tak před druhým poločasem má co dohánět.

45

43
    Mikula mohl v závěru prvního poločasu srovnat skóre, ale nakonec situaci defenzíva polského klubu zvládla.