Rakousko – Izrael 3:0 (kon.) | Německo – Srbsko 2:2 (kon.) | Maďarsko – Portugalsko 1:6 (kon.)
Bulharsko – Ukrajina 0:1 (kon.)
Německo
2:2 (1:2)
Srbsko
Úterý 22.07.2014, 18:00 • Perutz Stadion, Pápa • Mistrovství Evropy U19

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám pohodový úterní večer. (20:11:23)

Dramatické utkání Mistrovství Evropy hráčů do devatenácti let je u konce. Tři ze čtyř branek padly v závěru prvního poločasu, když se za Srbsko prosadili Maksimović s Jovićem. Mezi tyto dvě branky se ještě vtěsnalo srovnání v podání Selkeho.

Ve druhém poločase mělo Srbsko spoustu příležitostí na navýšení vedení, ovšem ani jeden z rychlých protiútoků gólem neskončil. Toho nakonec můžou Srbové litovat, jelikož krátce před koncem zápasu hlavičkou vyrovnal Niklas Stark.

90+5

90+5
    Srbsku vzniká další velká komplikace. Nemanja Maksimović vletěl do Stendery a dostal rovnou červenou kartu. Hodně přísné vyloučení.

90+4
    Tak ještě se bude něco dít, do středového kruhu se sběhlo všech 22 hráčů a sudí má v ruce červený kartónek.

90+4
    Jeden z německých obránců odkopl míč do volného pole, kam si doběhl hráč Srbska. Zápas spěje ke svému konci.

90+3
    Srbové si můžou chvíli odpočinout, jelikož budou vhazovat z útočné poloviny.

90+3
    Ofenzivně laděná sestava Německa je rázem na koni a má ještě dobré dvě minuty na dovršení obratu. Srbsko je opět uvězněné před vlastní brankou.

90+2
    Nastavený čas činní celkem čtyři minuty.

Niklas STARK – 2 : 2

90+1
    Německo právě vstřelilo branku!
    Němci dokázali vyrovnat na samotném začátku nastaveného času! Z levé strany na přední tyč nacentroval Trümner, který přesně našel zakončujícího NIKLASE STARKA.

90
    Vysoký centr Marca Stendera kýžené ovoce nepřinesl, Němci se musí vrátit až na půlící čáru.

90
    Nepříjemný moment pro bránící Srbsko, stoper Vukašin Jovanović musel jít mimo hřiště kvůli roztrženému dresu.

89
    Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Andrija Živković, přichází Dejan Dražić.

88
    Němci hrozí více a více. V pokutovém území vypálil Davie Selke, ovšem trefil jen koleno předním stojícího obránce.

87
    Pro dlouhou přihrávku, která směřovala na osamoceného Stanišu Mandiće, si doběhl vyběhnuvší gólman Schnitzler.

87
    Rychlé protiútoky na obou stranách skončily hodně podobně. Obrany se stihly rychle vrátit a zabránit tak útočícím hráčům zakončit.

86
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Fabian Holthaus, přichází Benjamin Trümner.

85
    Srbsko už spoléhá jenom na obranu, střídající útočník Staniša Mandić se do hry moc nedostává. Němci mezitím chystají další střídání.