Metallurg Novokuzněck
2:3 (2:0, 0:0, 0:2)
HC SLOVAN Bratislava
Úterý 22.07.2014, 17:00 • Tipsport Arena, Liberec • Přípravné zápasy

Slovan Bratislava nakonec vyhrál 3:2 po prodloužení, přestože celý zápas prohrával. Nakonec rozhodl místní oblíbenec a bývalý hráč Bílých Tygrů Liberec Milan Bartovič. (19:11:19)

61:39
    Slovan právě vstřelil branku!
    Při hře tři na tři si počkal u pravé tyčky MILAN BARTOVIČ a se svým zakončením byl nekompromisní. Bez asistence.

61:08
    Za vzájemnou potyčku vyloučeni Nagy (SBA) a Nikita Kamalov (NOV). Oba dvě minuty za hrubost.

61:08
    Až do prodloužení jsme si museli počkat na bitku.

61:00
    Úvod prodloužení je zatím hodně opatrný z obou stran.

60:01

Slovan byl dlouho marný, ale ve třetí třetině se začal prosazovat a dvěma slepenými brankami v závěru vybojoval prodloužení.

60:00

59:55
    Skladničenko mohl rozhodnout, zblízka byl sám před Godlou, ale nedal!

59:41
    Utkání spěje k remíze, puk se potuluje po středním pásmu.

59:00
    Plotnikov vyhodil na icing.

58:48
    Slovan se dostal v samém konci utkání do formy a znovu operuje v útočné třetině.

57:30
    Hala nyní ožila, diváci sympatizují se Slovanem Bratislava.

57:23
    Power-play nebude třeba, protože Slovan už dokázal srovnat. Po závaru před brankovištěm se do puku opřel LADISLAV NAGY a překonal Pološkova. Asistence: Peter Ölvecký.

57:13
    Slovan cítí šanci a tlačí se do branky. Možná se dočkáme i power-play.

55:57
    Ölvecký nejprve najel do branky a zakončoval v pádu, posléze se k puku dostal TOMÁŠ SUROVÝ, který se trefil pod beton Pološkova. Asistence: Peter Ölvecký.

55:41
    Pološkov ukryl puk v lapačce, bude se vhazovat.

55:31
    Vondrka našel před brankou volného Bartoviče, který vůbec nedokázal zakončit.

Martin Pešout

Branky a nahrávky: 7. Skladničenko (Karichulin), 16. Plotnikov (Malinovski, Kanarski) – 56. Surový (Ölvecký), 58. Nagy (Ölvecký), 62. Bartovič

Metallurg Novokuzněck:
    HC SLOVAN Bratislava: Godla (Janus) – Baranka, Sersen, Vondrka Bližňák, Bartovič – Foster, Sigalet, Ölvecký, Surový, Nagy – Mojžíš, Štajnoch, Jeglič, Tičar, Netík – Mihálik, Brejčák, Lunter, White, Hudáček – Bakoš, Šťastný.